M jak miłość po wakacjach 2019. Łukasz zmusi Katię w ciąży, żeby zabiła ich dziecko? - ZWIASTUN

2019-08-31 10:39 Ag
M jak miłość. Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub józefowicz)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość. Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub józefowicz)

Niespodziewana ciąża w "M jak miłość" i przerażające żądanie Łukasza (Jakub Józefowicz)! Kiedy w 1454 odcinku "M jak miłość" Katia (Joanna Jarmołowicz) dowie się, że jest w ciąży z ukochanym, od razu powie Wojciechowskiemu, że będą mieli dziecko. Łukasz wpadnie w panikę i spróbuje przekonać dziewczynę, by poddała się aborcji i zabiła ich nienarodzone dziecko. Zwiastun nowego sezonu "M jak miłość" nie pozostawia wątpliwości, że Gruzinka wpadnie w szał i wygarnie Łukaszowi co o nim myśli. Czy ulegnie presji i usunie ciążę?

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od wtorku, 10.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Katii w "M jak miłość" to efekt zmian w życiu Joanny Jarmołowicz, która za kilka tygodni też pierwszy raz zostanie mamą. Scenarzyści serialu postanowili wprowadzić wątek ciąży także do losów Katii i Łukasza. Tyle tylko, że dla zakochanych to wcale nie będzie powód do radości.

Była żona Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) przeżyje szok gdy w 1454 odcinku "M jak miłość" dowie się, że spodziewa się dziecka. Wcześniej zauważy u siebie niepokojące objawy - spóźniający się okres, opuchnięte nogi i nadmierny apetyt. Podczas wizyty u ginekologa wszystko stanie się jasne - lekarka powie Katii, że jest jest w szóstym tygodniu ciąży. A że Katia właśnie wtedy przeżyła swój pierwszy raz z Łukaszem, to będzie pewna, że to z nim zaszła w ciążę. Będzie załamana tą nowiną.

Przeczytaj też: Kamil z M jak miłość umrze! Okaże się, że miał syna

Ze zwiastuna nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2019 wynika, że Katia powie Łukaszowi o dziecku. Wojciechowski spanikuje i zacznie namawiać ukochaną na aborcję. - A czego ty się spodziewałaś? Ślubu?! - rzuci do ciężarnej dziewczyny. Gruzinka wpadnie w szał. - Ty gnoju jeden, zasrany ty!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2019. Joasia w niebezpieczeństwie! Leszek jest jak Artur?

Załamany Łukasz poszuka wsparcia u Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). To ojczyma poprosi o radę co robić w tej trudnej sytuacji. - Katia jest w ciąży...
Andrzej nie będzie owijał w bawełnę. Zauważy bowiem, że jego pasierb wcale nie wiąże swojej przyszłości z Katią. - Jeśli nic do dziewczyny nie czujesz, to wypadałoby z nią porozmawiać...

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019 ciężarna Katia ulegnie presji Łukasza i zgodzi się na aborcję? To wyjaśni się dopiero za jakiś czas.

Najnowsze