M jak miłość po wakacjach 2019. Julka po rozstaniu z Pawłem zajdzie w ciążę z Wernerem?

2019-09-03 3:23 Ag
M jak miłość odcinek 1443, Julka (Joanna Kuberska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1443, Julka (Joanna Kuberska)

Julka (Joanna Kuberska) w "M jak miłość" nie namówi Pawła (Rafał Mroczek) na dziecko, a ich związek się rozpadnie, ale znajdzie się inny kandydat na ojca byłej kochanki Zduńskiego! W 1453 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2019 założyć rodzinę zapragnie Adam Werner (Jacek Kopczyński). I ucieszy się gdy usłyszy, że Julka, piękna, młoda i zdrowa menadżerka bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) jest wolna.

"M jak miłość" odcinek 1453 po wakacjach 2019 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Julka i Paweł z "M jak miłość" rozstaną się, bo oboje będą inaczej patrzeć na przyszłość. Ona będzie marzyła o ślubie, dziecku, mieszkaniu w Warszawie na kredyt i stabilnej, szczęśliwej rodzinie, a jemu wystarczy życie "na kocią łapę", bez kolejnego małżeństwa.

Po trzech rozwodach Paweł zrazi się do instytucji małżeństwa. I choć w 1453 odcinku "M jak miłość" zapewni kochankę o swoim uczuciu, to nie zgodzi się na dziecko, wspólne mieszkanie i ślub.

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach 2019. Marzenka w ciąży w ramionach Bartka! To nie dziecko Andrzejka

- Może kiedyś zmienię zdanie, ale dziś nie chcę mieć więcej dzieci. Po prostu nie nadaję się do małżeństwa. Wiesz, wszystkie poprzednie szlag trafił. Kocham cię, jest mi z tobą dobrze, ale... - wyjaśni Zduński. Julka odejdzie, bo dojdzie do wniosku, że nie ma sensu dłużej trwać w związku, który nie spełnia jej oczekiwań.

I właśnie wtedy byłą kochanką Pawła zainteresuje się Werner. W 1453 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2019 Adam przyzna się najpierw Kindze, że szuka kobiety, która urodziłaby mu dziecko. Najpierw zwróci uwagę na nianię Zduńskich, sympatyczną trenerkę fitness Nadię (Aleksandra Chapko).

Opiekunka bliźniaczek Zuzi i Emilki dość szybko da jednak prawnikowi do zrozumienia, że nie w głowie jej zachodzenie w ciążę. W "Bistro za rogiem" Werner zauroczy się młodziutką kelnerkę Agą, która też właśnie zakończyła swój związek z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel). Ale jego serce zabije jeszcze mocniej w 1453 odcinku "M jak miłość" na wieść, że Julka jest wolna i bardzo pragnie zostać matką.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2019. Łukasz zmusi Katię w ciąży, żeby zabiła ich dziecko? - ZWIASTUN

Jak zareaguje Julka gdy dowie się, że Werner chce mieć z nią dziecko? Początkowo Adam nie będzie miał odwagi powiedzieć jej prawdy. Ponieważ jednak Julka nie będzie chciała wrócić do Pawła, to są spore szanse, że znajdzie wymarzone szczęście u boku innego mężczyzny.

To już pewne, że kilka dni po rozstaniu, w 1458 odcinku "M jak miłość" Zduński przeprosi Julkę za to, że ją odepchnął, lecz ona mu nie wybaczy. Jak podaje "Świat Seriali" dziewczyna będzie pewna, że ich związku już nic nie uratuje. - Nie ma sensu tego dłużej wałkować. Po prostu mamy inne oczekiwania i tyle... - powie Julka na pożegnanie.

Najnowsze