M jak miłość po wakacjach 2019. Artur skatuje nową kochankę tak jak Izę! Zabije Darię?

2019-09-03 16:08
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: TVP M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)

Okrucieństwo Artura (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość" nie będzie miało granic. Zdoła omotać swoją lekarkę z psychiatryka, a Daria (Ewelina Gnysińska) uwierzy, że psychopata się z niej zakochał. Szczęście nie potrwa jednak długo, bo już w 1455 odcinku "M jak miłość" Artur skatuje Darię do nieprzytomności. Tak jak kiedyś bił swoją żonę Izę (Adriana Kalska). Powód? Kochanka Skalskiego odkryje jego obsesję na punkcie Izy!

"M jak miłość" odcinek 1455 - poniedziałek, 23.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Piekło jakie w "M jak miłość" Artur zgotował Izie przeżyje także jego nowa kochanka! W 1455 odcinku "M jak miłość" Daria przekona się na własne skórze o czym mówiła Lewińska gdy podczas ich ostatniego spotkania drżącym głosem opowiedziała o koszmarze jakim było małżeństwo z psycholem (WIĘCEJ TUTAJ >>>).

Choć Iza zdemaskowała Artura przed lekarką, to w nowym sezonie "M jak miłość" psychiatra da się podejść swojemu pacjentowi. Do tego stopnia, że przygarnie go do swojego mieszkania, ukryje przed policją i uwierzy kiedy Skalski zapewni ją o swojej wielkiej miłości.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2019. Artur zgarnie fortunę zmarłego wujka. Wielki przekręt Kamila! ZWIASTUN

To wszystko będzie jednak jedno wielkie kłamstwo, bo szaleniec nie przestanie szukać sposobu, by dopaść "ukochaną" byłą żonę! W 1455 odcinku "M jak miłość" Daria zauważy w telefonie Artura nowe zdjęcia Izy zrobione z ukrycia. Zacznie śledzić kochanka i jak podaje "Świat Seriali" z przerażeniem odkryje, że on cały czas obserwuje Lewińską.

Oszukana Daria nie da byłemu pacjentowi tak ze sobą pogrywać. - Jesteś cholernym kłamcą! - krzyknie i bardzo szybko pożałuje tego wybuchu złości. Bo Skalski w 1455 odcinku "M jak miłość" surowo ją za to ukarze. Pobije Darię do nieprzytomności, by zaraz potem przepraszać, badań na kolana i błagać o wybaczenie.

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach 2019. Julka po rozstaniu z Pawłem zajdzie w ciążę z Wernerem?

Kochanka psychola uwierzy gdy ten przysięgnie, że nigdy więcej nie podniesie na nią ręki. Wyjaśni tylko, że nie zniesie gdy także ona odwróci się od niego... Daria nie uwierzy w te zapewnienia, ale pozwoli Skalskiemu zostać w swoim mieszkaniu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze