M jak miłość po wakacjach 2019. Artur zgarnie fortunę zmarłego wujka. Wielki przekręt Kamila! ZWIASTUN

2019-08-31 11:11 Ag
M jak miłość po wakacjach 2019 odcinek 1452. Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2019 odcinek 1452. Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)

Artur (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość" nie da za wygraną i z pomocą nowych wspólników będzie chciał dopaść Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Już w 1452 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2019 Skalski wciąż będzie się ukrywał przed policją u swojej kochanki, lekarki Darii (Ewelina Gnysińska). Sojusznikiem psychopaty zostanie też jego kuzyn, Kamil Gryc (Marcin Bosak), który wykorzysta prawniczce sztuczki, żeby Artur przejął majątek zmarłego wujka Józefa (Roch Siemianowski).

"M jak miłość" odcinek 1452 po wakacjach 2019 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, co w "M jak miłość" łączy Artura z Kamilem widzowie dowiedzieli się już podczas pogrzebu Skalskiego seniora. Wtedy wyszło na jaw, że ciężko chory na guz mózgu Kamil życie zawdzięcza właśnie zmarłemu wujkowi i swojemu kuzynowi. Gryc będzie miał więc wobec Artura dług, który dla własnego dobra będzie musiał spłacić.

W 1452 odcinku "M jak miłość" okaże się, że tuż po pogrzebie Józefa psychol poprosił Kamila - w imieniu własnym i ciotki (Agata Rzeszewska) - by ten zajął się spadkiem po Skalskim i zrobił wszystko, by ułatwić mu dostęp do majątku, który odziedziczył po wuju. 

Przeczytaj też: Kamil z M jak miłość umrze! Okaże się, że miał syna

Kamil zgodził się mu pomóc i będzie miał dla kuzyna dobre nowiny.- Wszystkie aktywa wujka, które udało mi się spieniężyć, przelałem już na konto na Cyprze - poinformuje Artura. - Możesz je podjąć w każdej chwili - doda.

Skalski niespodziewanie zaproponuje Kamilowi zapłatę za pracę, jaką dla niego wykonał. - Nie wezmę od ciebie już ani grosza - usłyszy.- Byłem ci winien przysługę i na tym koniec - stwierdzi kategorycznie prawnik w 1452 odcinku "M jak miłość".

- Nie chcesz... Twoja strata! Byłeś mi winien, fakt. Nie, żebym ci wypominał, ale uratowałem twoją prawniczą dupę, kuzynku... - rzuci Artur do słuchawki i rozłączy się.

W premierowym odcinku nowego sezonu "M jak miłość" wyjdzie też na jaw, że Skalski ukrył się przed policją w domu rodziców swojej psychiatry. Zaproponuje ślepo zakochanej lekarce Darii, żeby razem wyjechali do USA i tam rozpoczęli nowe życie we dwoje. Ale planowany wyjazd Artura okaże się jednak wielkim kłamstwem. Szaleniec ukryje się w Polsce, głównie dzięki pomocy Kamila, który załatwi mu stały dostęp do gotówki.

I wkrótce dopadnie Izę w domku nad jeziorem...

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2019. Nowy wróg Izy i Marcina! Połączy siły z Arturem

Najnowsze