M jak miłość. Pierwsze chwile nowej Lenki ze Zduńskimi. Zmiana córki Kingi i Piotrka wywołała gwałtowną reakcję fanów - ZDJĘCIA

i

Autor: Facebook M jak miłość. Pierwsze chwile nowej Lenki ze Zduńskimi. Zmiana córki Kingi i Piotrka wywołała gwałtowną reakcję fanów - ZDJĘCIA

M jak miłość. Pierwsze chwile nowej Lenki ze Zduńskimi. Zmiana córki Kingi i Piotrka wywołała gwałtowną reakcję fanów - ZDJĘCIA

2022-05-18 19:11

Nowa Lenka, którą w "M jak miłość" zagra Olga Cybińska, na dobre dołączy do rodziny Zduńskich dopiero w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej! Co prawda debiut 13-letniej Olgi Cybińskiej w roli Lenki nastąpi już w 1661 odcinku "M jak miłość", ale to wcale nie oznacza, że córka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) od razu wróci do domu przy Deszczowej z długiego leczenia w sanatorium. Cichopek i Mroczek już nie ukrywają, że Lenka się zmieniła i właśnie pokazali jak będą wyglądały pierwsze chwile Zduńskich znów w komplecie po rozłące. Reakcja fanów na nową Lenkę są jednoznaczne!

Kiedy nowa Lenka w "M jak miłość" pierwszy raz będzie z rodziną Kingi i Piotrka w domu Zduńskich?

Lenka Zduńska zmieni się od 1661 odcinka "M jak miłość", kiedy Kinga i Piotrek skontaktują się wreszcie z córką. 13-letnia Zduńska od blisko pół roku przebywa na leczeniu w sanatorium w Bukowinie Tatrzańskiej, ale wreszcie nadejdzie dzień powrotu Lenki do domu przy Deszczowej. Szczęśliwi rodzice Lenki nie będą mogli się doczekać momentu aż znów ją zobaczą. Córka ogłosi, że wróci nazajutrz i od teraz zostanie z rodziną na dobre. Ale wszystko wskazuje na to, że dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" nowa Lenka, którą zagra Olga Cybińska, oficjalnie stanie się częścią rodziny Kingi i Piotrka.

Powrót Lenki do "M jak miłość" stanie się faktem najwcześniej w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej od września. Dowodem na to są zdjęcia z planu serialu, którymi już pochwalili się Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek! Aktorzy za kulisami obecnie kręconych odcinków "M jak miłość" ogłosili, że ich ekranowa rodzina znów będzie w komplecie dopiero po wakacjach.

Nie przegap: Oto nowa Lenka w M jak miłość. Kim jest Olga Cybińska? Zduńscy zobaczą córkę w 1661 odcinku - ZDJĘCIA

Debiut Olgi Cybińskiej w roli Lenki w "M jak miłość" w 1661 odcinku to chwila, na którą czekało wielu widzów. Od dawna zanosiło się na to, że Lenka się zmieni, że Marysia Głowacka, czyli poprzednia aktorka grająca Lenkę nie wróci już do obsady. Zbyt długo bowiem trwał pobyt Lenki w sanatorium, by miało być inaczej. W końcu Kinga i Piotrek pożegnali Lenkę w zeszłe wakacje, a teraz w serialowej rzeczywistości jest początek roku. Ostatni raz Marysia Głowacka pojawiła się na ekranie w 1614 odcinku "M jak miłość" wyemitowanym w połowie listopada. Choć Kinga i Piotrek nie wspominali często o córce, to podejrzewano, że kiedyś Lenka wróci, ale już z inną twarzą!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

Pierwsze chwile Lenki ze Zduńskimi w "M jak miłość" w nowym sezonie uwiecznione na zdjęciach Cichopek i Mroczka to dowód na to, że zmiana córki Kingi i Piotrka może być strzałem w dziesiątkę! Odmieniona Lenka wprowadzi zapewne energię do domu przy Deszczowej, a może i nawet kolejne zmartwienia, bo z dorastającą 13-latką nigdy nic nie wiadomo.

Fani "M jak miłość" na widok nowej Lenki z Kingą, Piotrkiem i młodszym bratem Miśkiem (Aleksander Bożyk) nie mogli się powstrzymać przed komentarzami, że produkcja idealnie dobrała Olgę Cybińską do tej roli, bo jest podobna do poprzedniej aktorki. Reakcje internautów wskazują też na to, że mają nadzieję, że nowa Lenka będzie miała jednak zupełnie inny charakter.

"O nowa Lenka ? jakaś taka weselsza dziewczynka ☺ oby miała fajnie dialogi ?". "Ale jeśli chodzi o role dla córki Lenka ciągle smutna". "W końcu tą Lenkę wymienili ?". "Nowa Lenka widacć ze ma lepsza aparycje. Tamta byla slaba". "Chyba nowa Lenka w końcu wróciła z sanatorium jakaś taka odmieniona już myślałam ze rodzice oddali ją do adopcji ?". "Nowa Lenka, pasuje extra ❤️". "Zaginiona córka wróciła , w końcu...." - to tylko niektóre z komentarzy pod pierwszymi zdjęciami Lenki ze Zduńskimi, które Cichopek wrzuciła na swoje profile na Facebooku i Instagramie.

Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany