M jak miłość. Paweł przed ślubem z Franką znów zakocha się w Majce! Wydało się co była Zduńskiego będzie od niego chciała - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Paweł przed ślubem z Franką znów zakocha się w Majce! Wydało się co była Zduńskiego będzie od niego chciała - WIDEO

M jak miłość. Paweł przed ślubem z Franką znów zakocha się w Majce! Wydało się co była Zduńskiego będzie od niego chciała - WIDEO

2021-09-07 12:24

Cóż za zwrot akcji w "M jak miłość"! Paweł (Rafał Mroczek) spotka swoją byłą partnerkę Majkę (Laura Samojłowicz), która zacznie go śledzić i wreszcie dotrze do Franki (Dominika Kachlik), przed którą pokaże się jako ofiara. Wreszcie w "M jak miłość" dojdzie do spotkania Majki i Pawła po latach. Zduński przypomni sobie wszystkie piękne chwile, które przeżył z ukochaną i uczucia wezmą górę. Okaże się, że Majka miała dobry powód by wrócić i chociaż zadeklaruje, że nic od mężczyzny nie chce, wyda się, że ma jednak jedno życzenie.

Majka wróci do "M jak miłość", a w Pawle odżyją uczucia! 

Wkrótce do "M jak miłość" wróci długo niewidziana Majka. Pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) znienacka i zaskoczy Frankę (Dominika Kachlik), która nie będzie miała pojęcia, że stoi przed nią była partnerka Pawła.

- Jestem głodna - obwieści zaniedbana i spłoszona Majka, która następnie wyśledzi gdzie mieszka Zduński i nieco później zapuka do jego drzwi. Kiedy otworzy je góralka, kobieta ucieknie, ale wiadomo już, że niebawem zagości w życiu Zduńskiego na stałe. Paweł przeżyje szok, bo odżyją stare wspomnienia dawnych czasów, kiedy to z Majką był związany i jej poświęcał czas i uwagę. Zapomni o France i oświadczynach? Mieli przecież brać ślub, ale wszystko ulegnie zmianie po powrocie byłej kochanki do jego życia. 

Przeczytaj: Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

- Pojawia się też osoba, która się trochę zmieniła. Widać, że sporo przeszła. Tutaj pojawia się obawa, czego Majka chce. Pozostały sentymenty do tamtych chwil, do tamtej osoby... - mówi Rafał Mroczek w kulisach "M jak miłość".

Szybko się okaże, że nie tak łatwo pozbyć się przeszłości. Zduński myślał o ślubie z Franką, ale pojawienie się Majki zaważy na wszystkim. Tym bardziej, że w całą sprawę zaangażuje się bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który otwarcie przyznaje, że nie ma zamiaru dopuścić do zamążpójścia Franki. - Moja postać na pewno nie jest zadowolona z przebiegu wydarzeń, bo jednak cały czas coś czuje do Franki, bo ona miała jakieś tam zobowiązania wobec niego, on miał zobowiązania wobec niej. Planowali sobie życie ułożyć, a okazuje się, że kobieta, która miała czekać na swojego faceta po jego wyjściu z więzienia, znalazła sobie kogoś innego. I Krzyśko teraz rozkłada ręce, nie wie co robić i szuka sposobu nawet nie tyle żeby ją odzyskać, ale przeszkodzić jej w ułożeniu sobie życia z kimś innym... - przyznaje Krzysiek z "M jak miłość".

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Majka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nie odpuści Zduńskiemu i chociaż zadeklaruje, że nic od niego nie chce, wyjdzie na jaw, że ma jednak jedną ważną prośbę. 

- Ja naprawdę już od ciebie nic nie chcę, poza jedną rzeczą - powie tajemniczo kobieta. Jaką prośbę skieruje do Pawła? To póki co zostaje tajemnicą, ale na pewno będzie miało wpływ na dalsze losy Franki i Pawła. W końcu sam Rafał Mroczek w kulisach "M jak miłość" przyznaje, że sentyment do Majki pozostał i odżyją w nim uczucia. To może przekreślić planowaną ceremonię na zawsze, a Zduński może mieć zamiar odzyskać dawną miłość. 

Sprawdź wielki powrót Majki do "M jak miłość" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze