M jak miłość. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-09-01 10:13

Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" zacznie nowe życie po wakacjach 2022? Sama aktorka zapowiada wielkie zmiany u swojej bohaterki, ale tajemniczo nie chce wyznać całej prawdy. Argasińska ujawniła sporo z planu "M jak miłość", gdzie nagrywa kolejne sceny z serialowym synkiem Jasiem (Aleksander Cacko). Chłopczyk podrósł i widać, że będzie w centrum uwagi Patrycji, która przecież miała z ciążą spore problemy. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe, ale wkrótce nową rodzinę Patrycji dopadną wielkie problemy i nieoczekiwane zwroty akcji.

Zmiany w życiu Patrycji i synka Jasia w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach. U boku Argasińskiej zabraknie Łukasza?

Alżbeta Lenska wróciła na plan "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, podczas której wypoczywała i zbierała siły na kolejne wyzwania zawodowe. Od razu po powrocie na plan "M jak miłość" zdradziła, że życie Patrycji będzie kręcić się wokół synka Jasia, który urodził się jeszcze pod koniec zeszłego sezonu w Grabinie. Kobieta miała sporo problemów z ciążą, musiała uciekać przez Jerzym (Karol Strasburger), a poród odebrał Artur Rogowski (Robert Moskwa) z pomocą Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Dziecko urodziło się zdrowe, Łukasz dowiedział się wreszcie, że to on jest biologicznym ojcem noworodka i wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Niestety okaże się, że nie bardzo, bo Patrycję czekają spore zmiany. Czy na lepsze? Chyba niestety nie do końca.

Sprawdź też: M jak miłość. Jakub Józefowicz dumny z pracy u konkurencji. Nie wspomina o Łukaszu i ogłasza nową rolę

M jak miłość po wakacjach. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany

Patrycja z "M jak miłość" zachwyca się Jasiem, ale Łukasza nigdzie nie ma

- Nie ma to jak wrócić do pracy po przerwie i na planie już mieć swojego przystojniaka. Cześć mały! - relacjonuje Alżbeta Lenska, trzymając serialowego synka na rękach. - Pozdrawiamy wszystkich i słuchajcie, jesteśmy cały czas i zaczynamy nagrywać kolejny sezon - dodaje aktorka, wyraźnie zadowolona z powrotu do "M jak miłość". Zaraz potem aktorka postanowiła zdradzić pewne sekrety zza kulis serialu i zapowiedziała, że u Patrycji szykują się wielkie zmiany. - Powiem wam, pierwszy dzień, pierwsze emocje... Oj, będzie się działo w tym sezonie, będzie się działo... Ta Patrycja to nie może mieć nudno, nigdy! Nie mogę się doczekać aż zobaczycie, a to pewnie jeszcze trochę czasu... Gwarantuję, że będzie nieźle - relacjonuje Lenska na swoim koncie na Instagramie, co tylko potwierdza, że u jej bohaterki wydarzy się coś szczególnego.

Niestety w relacjach serialowej Patrycji znów nie widać było Łukasza, który ostatnio nie bardzo pokazuje się na planie. Jakub Józefowicz podjął pracę u konkurencji i wystąpi jako Kamil w "Papierach na szczęście". Dużo przebywa w Krakowie, bo właśnie tak kręcona jest spora część scen. Czyżby miłość Argasińskiej i Wojciechowskiego nie przetrwała? Tego dowiemy się już niebawem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Jeden telefon od Marka wstrząśnie Mostowiakami w 1668 odcinku. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze