M jak miłość. Jakub Józefowicz dumny z pracy u konkurencji. Nie wspomina o Łukaszu i ogłasza nową rolę

i

Autor: Instagram M jak miłość. Jakub Józefowicz dumny z pracy u konkurencji. Nie wspomina o Łukaszu i ogłasza nową rolę

M jak miłość

M jak miłość. Jakub Józefowicz dumny z pracy u konkurencji. Nie wspomina o Łukaszu i ogłasza nową rolę

2022-09-01 9:27

Jakub Józefowicz nie wspomina o roli w "M jak miłość" i o dalszych losach Łukasza i Patrycji (Alżbeta Lenska), ale za to chwali się nowym wcieleniem, tym razem w produkcji dla TVN. Aktor nie udziela się w mediach, ale ostatnio pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki konkurencji TVP, a teraz zapowiada mocne wejście na antenę. Chodzi o serial "Papiery na szczęście" z Adrianą Kalską w roli głównej, która jest uwielbiana za rolę Izy z "M jak miłość". Obie gwiazdy stacji promują nowy sezon "Papierów na szczęście", ale czy to oznacza, że Łukasz przestanie pojawiać się u boku Argasińskiej?

Łukasz z "M jak miłość" ledwo odzyskał Patrycję, a już szykują się kolejne zmiany w "M jak miłość" po wakacjach?  

Łukasz z "M jak miłość" przeżył trudne chwile i długo walczył o miłość z Patrycją. Pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" urodził mu się syn, Jaś (Aleksander Cacko), a Argasińska wyznała mu wreszcie prawdę, że to on, a nie Jerzy (Karol Strasburger) jest ojcem dziecka. Argasiński postanowił odpuścić żonie i Wojciechowskiemu po tym, jak fizjoterapeuta uratował mu życie po wypadku samochodowym. Gdyby nie Łukasz, ordynator mógłby już nie żyć! Można spekulować jednak, że to nie koniec wrednych zagrywek ze strony profesora i da im jeszcze popalić.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Tak wyrośnie 7-letni Szymek. Syn Marcina i zmarłej Kasi w 1666 odcinku zupełnie zaskoczy Chodakowskich - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Jakub Józefowicz w nowej roli. Będzie grał w "Papierach na szczęście" z Adrianą Kalską

Jakub Józefowicz nie bardzo komentuje życie swojego bohatera z "M jak miłość", ale za to ostatnio sporo informuje na temat nowej postaci, w którą wcieli się w nowym sezonie "Papierów na szczęście". Emisja serialu została przesunięta na godz. 20.00, czyli o pół godziny później, niż miało to miejsce w wiosennej ramówce 2022. Wszystko przez zakończenie serialu "BrzydUla". 

- Dziś Kamil Rogalski oficjalnie rozpoczyna swój wątek w „Papierach na szczęście”. Wpadajcie jak możecie! Pon-Pt o godzinie 20:00 w TVN 7 ? - napisał Jakub Józefowicz na Instagramie i wrzucił zdjęcie z serialu. Pochwalił się nową rolą u boku Kalskiej, która też jest znana głównie z "M jak miłość" i roli Izy Chodakowskiej, ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski).

Poczynania Kamila z "Papierów na szczęście" można śledzić na antenie TVN7, ale co z rolą Łukasza z "M jak miłość"? - Czy to znaczy, że nie będzie pan już grał w „M jak Miłość” ? - zapytała jedna z obserwatorek na Instagramie, ale niestety aktor nie odpowiedział. Pewnym jest, że Łukasz Wojciechowski pojawi się w nowym sezonie, ale czy wkrótce nie zniknie? O każdej zmianie poinformujemy na bieżąco. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Nowe życie Mateusza na statku w 1667 odcinku! Barbara zobaczy Mostowiaka z bliskim przyjacielem - ZDJĘCIA

Najnowsze