M jak MIŁOŚĆ ONLINE odc. 969 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl i m-jak-milosc.pl

2013-02-26 8:05 Ag

M jak MIŁOŚĆ odcinek 969 ONLINE ZA DARMO  dostępny W INTERNECIE na VOD TVP.pl i m-jak-milosc.pl. M jak miłość, odc. 969 w telewizji w poniedziałek. 25.02.2013, o godz. 20:40 w TVP2. M jak MIŁOŚĆ odc. 969 przed premierą w TVP2 płatny. M jak MIŁOŚĆ odc. 969 ONLINE ZA DARMO po emisji w telewizji - oto link:

M jak MIŁOŚĆ odc. 969 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na m-jak-milosc.pl i TVP.pl VOD >>>

M jak MIŁOŚĆ, odc. 969 - co się wydarzyło

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) skarży się Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że syn właściciela baru nie daje jej spokoju. Chodakowski, by go zniechęcić, całuje się z dziewczyną na jego oczach. Zazdrosny mężczyzna rzuca się na Marcina z pięściami. W rezultacie Kasia traci posadę. Grzegorz (Wojciech Majchrzak), by ukarać syna za to, że bez słowa opuścił plac budowy, nie chce przyjąć go z powrotem do pracy.

Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) dziękują sobie za wspólnie spędzone wakacje. Na intymnej rozmowie zastaje ich Anna (Tamara Arciuch), która przyjechała do Grabiny z Ulą (Iga Krefft) i Natalią (Marcjanna Lelek). By wzbudzić zazdrość w rywalce, Gruszyńska na pożegnanie czule całuje Marka.

Pod nieobecność Edyty (Ewa Bukowska), która wyjechała do Monachium, Wanda (Maria Rybarczyk) zajmuje się Piotrusiem (Hubert Zduniak). W tym czasie dzwoni do niej znajoma z instytutu genetyki. Okazuje się, że synek Edyty jest wnukiem Budzyńskiej. Pod wpływem emocji starsza pani mdleje. Piotruś wzywa pogotowie i zawiadamia Andrzeja (Krystian Wieczorek). Wkrótce trafia do domu Budzyńskich. Tam zwierza się Marcie (Dominika Ostałowska), że tęskni za tatą.

Na placu budowy zjawia się Weronika (Elżbieta Jędrzejewska), była kochanka Marcina. Kobieta pragnie poznać Grzegorza. Agnieszka (Magdalena Walach) żegna się z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i Marcinem przed swoim wyjazdem do Szczecina. Przeprasza chłopaka, że zawróciła mu w głowie.

M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>Najnowsze