M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu - WIDEO

Ci bohaterowie odeszli na zawsze z "M jak miłość". Umarli śmiercią tragiczną, jak Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) i Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) lub spokojną, naturalną śmiercią jak nieodżałowany Lucjan (Witold Pyrkosz). Mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek), Krzysztof Zduński (Cezary Morawski) zmarł nagle na zawał... Jednak bez nich ten serial nie istniałby przez 20 lat na ekranach telewizorów, ale przede wszystkim w sercach widzów! Co nam dali bohaterowie, którzy nigdy nie wrócą do "M jak miłość"? Zobacz koniecznie wzruszające ZDJĘCIA z najpiękniejszych chwil postaci, które odeszły na zawsze!

"M jak miłość". Za nimi tęsknimy najbardziej. Lucjan, Hanka i Tomek już nigdy nie wrócą! 

Jednym z najważniejszych wydarzeń w historii „M jak miłość“ było odejście Lucjana Mostowiaka, męża Barbary (Teresa Lipowska), seniora rodu, który stał się wzorem dla milionów Polaków. To właśnie Lucjan stworzył i przekazał rodzinie wartości, które żyją do dzisiaj. Kiedy Lucjan odszedł płakała nie tylko Barbara i wszyscy Mostowiakowie, ale cała Polska!

Po raz ostatni widzieliśmy Lucjana w 1310 odcinku "M jak miłość". Później jego najbliżsi rozmawiali o tym, że ukochany mąż, ojciec i dziadek trafił do szpitala, ale widzowie już tego nie widzieli. Na ekranie nie było też sceny śmierci, ani pogrzebu Lucjana! O śmierci Lucjana Mostowiaka widzowie dowiedzieli się z 1329 odcinka "M jak miłość", który został wyemitowany 14 listopada 2017 r - Marek (Kacper Kuszewski) odebrał telefon ze szpitala z informacją, że tata odszedł spokojnie we śnie.

M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu
M jak miłość: Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm

O śmierci Hanki Mostowiak słyszeli wszyscy, nawet Ci, którzy w życiu nie obejrzeli ani jednego odcinka "M jak miłość"! Hanka zginęła tragicznie w 863 odcinku serialu wjeżdżając w słynne do dziś kartony. Tu w realnym życiu nie wydarzyło się nic złego - powodem "uśmiercenia" Hanki była decyzja Kożuchowskiej o rezygnacji z dalszego udziału w serialu. 

Hanka Mostowiak osierociła w "M jak miłość" Mateusza (Krystian Domagała) i adoptowane córki Ulę (Iga Krefft) i Natalkę (Marcjanna Lelek). Scenarzyści nigdy nie zapomnieli jaką traumą dla dzieci była tragiczna śmierć matki i piszą ich dalsze losy tak, aby nigdy do końca się z tym nie pogodzili...  

M jak miłość: Marek (Kacper Kuszewski), Hanka (Małgorzata Kożuchowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Krzysztof (Cezary Morawski)

i

Autor: MTL Maxfilm

W odcinku 1311 "M jak miłość" odszedł na zawsze Tomek Chodakowski, który został śmiertelnie raniony nożem przez ściganego bandytę. Kiedy w szpitalu przegrał walkę o życie, jego śmierć pogrążyła w rozpaczy całą rodzinę i wszystkich przyjaciół. Policjant został uznany za bohatera, pośmiertnie awansowany na inspektora i został pochowany z honorami. Jednak to do dziś nie ukoiło bólu jego najbliższych. Małgosia zniknęła w niejasnych okolicznościach za granicą, wpadając w liczne nałogi oraz "ramiona" groźnej sekty, a Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal nie może wybrać następy nieodżałowanego Tomka!

Bardzo wcześnie, bo już w 391 "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) straciła męża. Krzysztofa odszedł na zawał. Poinformował ją o tym doktor Artur Rogowski (Robert Moskwa), z którym po jakimś czasie Marysia ułożyła sobie życie. Również po nim płakała cała Polska! A w serialu do dziś Piotrkowi i Pawłowi czasem brakuje ojcowskiej ręki...

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z najpiękniejszych chwil bohaterów "M jak miłość", którzy na zawsze odeszli!

M jak miłość: Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze