M jak miłość: Olek w więzieniu, a Aneta i Aleksandra świetnie się bawią! Wyciekły ZDJĘCIA z planu

2020-02-22 11:47 jkk
M jak miłość: Olek w więzieniu, a wystrojona Aneta szaleje z jego matką na zakupach! Wyciekły ZDJĘCIA z planu
Autor: Instagram M jak miłość: Olek w więzieniu, a wystrojona Aneta szaleje z jego matką na zakupach! Wyciekły ZDJĘCIA z planu

Aneta z "M jak miłość", czyli Ilona Janyst na Instagramie opublikowała zdjęcia, na których widać, jak ona i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) świetnie się bawią! A przecież wszyscy wiemy, że wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wyląduje w więzieniu... Na zdjęciach z planu gwiazdy "M jak miłość", serialowe Aneta i Aleksandra, prezentują uśmiechy od ucha do ucha, choć dzień sądu na ich ukochanego Olka nadszedł... Czy kobiety życia Olka i jego rozbawią, czy raczej... zostawią? Zobaczcie koniecznie ZDJĘCIA zza kulis "M jak miłość".

M jak miłość. Olek aresztowany, a Aneta świetnie się bawi z jego... matką!

Już wiadomo, że Olek w "M jak miłość" trafi za kratki. Jednak co w tym czasie będą robić kobiety jego życia, to naprawdę szok! Aneta i Aleksandra z szerokimi uśmiechami od ucha do ucha , pięknie wystrojone będą bawiły się na całego!

Czy to wielka manipulacja, znanej z ciężkich zagrywek Anety? Oznaczałoby to, że ta całą jej miłość do Olka, to była jedna wielka "ściema"... Ale jak to możliwe, że dała się w to wkręcić jeszcze matka Olka?

Na szczęście to tylko dobra zabawa eleganckich gwiazd "M jak miłość" na planie serialu. Czy tak przygotowane Aneta i Ilona rozbawią też Olka? A może go "za kratkami" zostawią i pójdą się bawić dalej?

W wywiadzie dla "Tele Tygodnia", Maurycy Popiel, czyli Olek z "M jak miłość" ujawnił, że w jego rodzinie będzie się działo coraz gorzej.

- Olek wie, że nie uniknie odpowiedzialności i ta świadomość zatruwa mu życie. Poza tym pojawi się konflikt rodzinny. W końcu eliminując Artura, rozwiązał niejako problem brata, a odpowiedzialność spoczywa na nim. Niewykluczone, że zostanie z tym sam - powiedział serialowy Olek z "M jak miłość". Jednak aktor nie ujawnił, że nie będzie już mógł liczyć na ukochaną. A wręcz przeciwnie:

Czy to oznacza, że niebawem w "M jak miłość" Aneta odwróci się od Olka? Przecież jest przy nim w najtrudniejszych momentach i udowodniła, że jest w stanie zrobić dla ukochanego wszystko! Pobyt Chodakowskiego za kratkami może jednak sporo zmienić. - Aneta wspierałby go, czy by sobie tego życzył, czy nie. Ale jej energia z pewnością przyda się teraz Olkowi, zwłaszcza, że sam już opada z sił.

A może twórcy "M jak miłość" jeszcze raz wywrócą wszystko do góry nogami i okaże się, że Anecie w "M jak miłość" zależy tylko na ślubnej obrączce, a uwięziony Olek nie będzie już atrakcyjnym kandydatem na męża? Cóż, uśmiechy na twarzach Anety i Aleksandry mogą wiele znaczyć...

M jak miłość: Aneta (Ilona Janyst), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńśka)
Autor: Instagram
Najnowsze