M jak miłość. Odmieniona Basia Rogowska okradnie Marysię! 11-latka zacznie imprezować z chłopakiem - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Odmieniona Basia Rogowska okradnie Marysię! 11-latka zacznie imprezować z chłopakiem - WIDEO

M jak miłość. Odmieniona Basia Rogowska okradnie Marysię! 11-latka zacznie imprezować z chłopakiem - WIDEO

Basia Rogowska (Karina Woźniak) w "M jak miłość" sprawi rodzicom straszne problemy! 11-letnia córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) okradnie własną matkę, ucieknie na dorosłą imprezę z podejrzanym typem, a wystroi się na nią jak wyuzdany upiór! Wrażenie na widzach "M jak miłość" spotęguje fakt, że uczennicę 5 klasy podstawówki zagra licealistka, 15-letnia Karina Woźniak. Czy to celowy zabieg produkcji? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość" - co będzie wyrabiała 11-letnia Basia Rogowska?

"M jak miłość". 11-letnia Basia szaleje jak 15-latka. I to nie jest przypadek!

Przypomnijmy - Basia Rogowska przyszła na świat dokładnie w 694 odcinku "M jak miłość" w 2009 roku. W 2020 roku nie może mieć więcej lat, niż 11. A zachowywać się będzie jak zbuntowana 16-latka!

Problemy z Basią w "M jak miłość" zaczną się już na wejściu - córka Rogowskich zmieni się tak, że nawet rodzona matka jej nie pozna! Efekt spotęguje fakt, że producenci do roli Basi zatrudnili nową aktorkę - Basię zagra 15-latka, Karina Woźniak i informowaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ>>> I tak Basia będzie zachowywać się i wyglądać - jak zbuntowana licealistka. Czy to celowy zabieg twórców "M jak miłość"?  

- Tato, co ty tu robisz? Boże, ale obciach... - Basia będzie zażenowana pojawieniem się ojca w jej "dorosłym" towarzystwie. 

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki
M jak miłość: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm

Prawdopodobnie producenci serialu "M jak miłość" będą chcieli pokazać widzom serialu, że problemy z nastolatkami w dzisiejszej dobie zaczynają się znacznie wcześniej, niż kiedyś. I ten zabieg doskonale się uda - Basia Rogowska zaszaleje na całego!

Wszystko, jak w prawdziwym życiu, zacznie się od tego, że uczennica 5 klasy podstawówki będzie miała już swoje życie i sprawy rodzinne w nosie. Sensem jej życia będzie wystrojenie się na podejrzaną imprezę. Aby wyglądać wystarczająco dorosło, Basia okradnie nawet własną matkę!

- To jest moje! - wykrzyknie    Marysia na widok "skarbów", które zbierze mocno wymalowana córka w swoim pokoju. A to będzie tylko niewinny początek...

- Nastolatki są fantastyczne - mówi ironicznie Małgorzata Pieńkowska, serialowa Marysia w "Kulisach M jak miłość". - Można podejrzeć jakich używają kremów. One nie tylko nam podkradają, ale po prostu są bardziej na bieżąco, zwłaszcza w kremach przeciwzmarszczkowych. No i moda... Pokazują, że można się tak ubrać, że można się poczuć nastolatką, co nie każdemu wychodzi na dobre, jak czasem widzimy na ulicy - dodaje Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość". 

Faktycznie, Marysia i Artur na widok córki w "M jak miłość", która "wystroi się" na imprezę, zwyczajnie onienmieją! Wyuzdany upiorek rodem z amerykańskich horrorów o Halloween - to będzie ich "maleńka" córeczka Basia. 

Kolejny szok w "M jak miłość" przeżyje Artur, który znajdzie córkę na podejrzanej imprezce w znacznie starszym towarzystwie. I przeżyje prawie zawał na widok jej "chłopaka"!   

- Stara zasada - masz syna, pilnujesz syna. Masz córkę - pilnujesz całe miasto - mówi zmartwiony problemami swojego bohatera Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość". - Ale ten czas płynie, Boże... To już ten moment, tak? - dodaje nieco zasmucony aktor.

- Trzeba pójść na kompromis. Jedna i druga strona muszą trochę odpuścić, aby się w końcu dogadać - mówi Karina Woźniak w "Kulisach M jak miłość". 

M jak miłość: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm

Kim jest Karina Woźniak, która w "M jak miłość" zagra Basię Rogowską?

Dla 15-letniej Kariny Woźniak rola Basi Rogowskiej w "M jak miłość" nie jest debiutem w telewizji. Widzowie znają ją choćby z roli Dusi, córki Joli (Iza Kuna) i Marka (Artur Żmijewski) w serialu "Lepsza połowa".  Wcześniej wystąpiła gościnnie w 712 odcinku "Na dobre i na złe", gdzie zagrała Jaśkę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze