M jak miłość, odcinek 1804: Przygotowania Basi do ślubu w górach! Córka Pawła ukryje ciążę? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1804: Przygotowania Basi do ślubu w górach! Córka Pawła ukryje ciążę? - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1804: Przygotowania Basi do ślubu w górach! Córka Pawła ukryje ciążę? - ZDJĘCIA

2024-04-18 8:38

W 1804 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) w ciąży zacznie się szykować do ślubu z Bukowinie Tatrzańskiej! Zanim 19-letnia córka Pawła (Rafał Mroczek) oficjalnie ogłosi co ją i Jaśka (Stanisław Dusza) czeka za 9 miesięcy, Franka (Dominika Kachlik) zacznie snuć domysły, że Basia spodziewa się dziecka, że razem z mężem zostaną dziadkami w tak młodym wieku. Podejrzenia Franki w 1804 odcinku "M jak miłość" potwierdzą przygotowania Basi do ślubu, który lada moment ma się odbyć w górach. Wybierze sukienkę, pod którą ukryje brzuszek! I ciążę? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1804 - wtorek, 7.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Basi w 1804 odcinku "M jak miłość" i zbliżający się ślub wywołają rewolucję u Zduńskich! Jako pierwsza zacznie panikować Franka, która usłyszy fragment rozmowy Basi i Jaśka o tym, że za 9 miesięcy czekają ich życiowe zmiany. Zakochane 19-latki dopiero co zaczęli studia, planowali dłuższy wyjazd do Paryża, ale póki co pracują razem dorywczo jako kelnerzy w bistro "Nasz Zielony Sad". Przed wyprowadzką do Francji Basia chce bowiem skończyć historię sztuki, by w przyszłości być może restaurować dzieła sztuki w Luwrze.

Ambitne plany Basi w 1804 odcinku "M jak miłość" zniszczy jednak niechciana ciąża? Zanim córka Pawła i Jasiek przekażą Zduńskiemu "nowinę", żeby nie był zaskoczony jak minie 9 miesięcy i stanie się to, co nieuniknione, Basię ogarną wątpliwości jak ojciec zareaguje na taką rewelację. By na chwilę o tym nie myśleć Basia zacznie wybierać suknię na ślub w butiku vintage Kamy (Michalina Sosna). Upatrzy sobie na tyle luźną sukienkę, żeby czuć się w niej swobodnie i by przykrywała jej brzuch. Co 19-latka będzie miała do ukrycia? Czyżby ciążę? Wszystko wyjaśni się w 1804 odcinku "M jak miłość", ale już teraz uspokajamy widzów, że nie chodzi o ślub Basi i Jaśka w górach. Franka i Pawęł oraz ich przybrana córka i jej chłopak będą szykowali się do góralskiego ślubu w Bukowinie Tatrzańskiej stryja Zduńskiej, Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), który ożeni się z pewną temperamentną gaździną.

M jak miłość. Basia i Jasiek przyznają się France do pierwszego seksu? Ukryją to przed Pawłem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze