M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1804: Basia w ciąży? Franka nie powie Pawłowi o dziecku! Zostaną dziadkami? - ZDJĘCIA

2024-04-18 8:36

Ciąża Basi (Gabriela Raczyńska) w 1804 odcinku "M jak miłość" będzie wstrząsem dla Franki (Dominika Kachlik)! To żona Pawła (Rafał Mroczek) jako pierwsza usłyszy o tym, że 19-letnia córka Zduńskiego drży ze strachu przed tym co ją czeka za 9 miesięcy. Jasiek (Stanisław Dusza), ukochany Basi, uzna jednak, że nie zdołają dużej ukryć przed Pawłem prawdy. Rozmowę zakochanych nastolatków o ciąży Basi w 1804 odcinku "M jak miłość" przypadkiem usłyszy Franka, która póki co nie powie Pawłowi, że zostaną dziadkami. Czy Basia naprawdę będzie spodziewała się dziecka? A może Franka coś źle usłyszy? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1804 - wtorek, 7.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Basia będzie w ciąży z Jaśkiem w 1804 odcinku "M jak miłość"? Franka, która marzy o dziecku z Pawłem, ale ostatnio porzuciła starania o zajście w ciążę, bo leczenie bezpłodności nie przyniosło spodziewanych rezultatów, aż zblednie słuchając rozmowy pary 19-latków! Jak podaje portal światseriali.interia.pl do uszu żony Pawła dotrą tylko wyrwane z kontekstu słowa, że za 9 miesięcy życie Basi i Jaśka bardzo się zmieni, że nie mogą dłużej zwlekać z zawiadomieniem o tym Zduńskiego.

Przed głowę Franki w 1804 odcinku "M jak miłość" od razu przebiegnie myśl o ciąży Basi. Ale zamiast zapytać wprost przybraną córkę Pawła czy spodziewa się dziecka z Jaśkiem, zacznie snuć domysły dlaczego młodzi zwlekają z wyznaniem prawdy. Co dokładnie usłyszy Franka, że zacznie podejrzewać ciążę Basi?

Życie Basi i Jaśka zmieni się za 9 miesięcy

- Trzeba z nimi porozmawiać, żeby potem nie było zaskoczenia. A dziewięć miesięcy szybko minie - uprzedzi ukochaną Jasiek, a przestraszona Basia w 1804 odcinku "M jak miłość" będzie niemal pewna, że jej ojciec fatalnie przyjmie taką nowinę. - To nie będzie łatwa rozmowa. Najbardziej obawiam się reakcji Pawła...

Przygotowania Basi Zduńskiej do ślubu w górach

Spanikowana Franka w 1804 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że nie powie Pawłowi o ciąży Basi, że musi mieć absolutną pewność, że córka Zduńskiego urodzi dziecka, a oni zostaną dziadkami jeszcze przed 40-stką. Podejrzenia Zduńskiej potwierdzą się gdy zobaczy jak Basia wybiera sukienkę na ślub w Bukowinie Tatrzańskiej. Chodzi oczywiście o góralską ceremonię ślubną stryja Franki, Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk). Basia kupi w butiku Kamy (Michalina Sosna) na tyle luźną, żeby ukrywała ciążowy brzuszek.

Czy Basia przyzna się France, że jest w ciąży?

Jak zareaguje Basia gdy w 1804 odcinku "M jak miłość" Franka zapyta ją o ciążę? A może córka Pawła ją ubiegnie i wcześniej ogłosi Zduńskim co się stanie za 9 miesięcy? To na razie pozostaje tajemnicą, ale jakoś trudno uwierzyć w to, by odpowiedzialna i rozsądna Basia, która dopiero co zaczęła studia zaliczyła wpadka z Jaśkiem i właśnie teraz spodziewała się dziecka!

M jak miłość. Basia i Jasiek wyjadą do Paryża! Paweł nie pogodzi się z odejściem córki
Listen on Spreaker.
Najnowsze