M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Ostateczna decyzja w sprawie dziecka Franki i Pawła. Zduńska zrobi test ciążowy i wszystko się wyjaśni - ZDJĘCA

2024-02-22 9:29

Franka (Dominika Kachlik) wreszcie zajdzie w ciążę?! W 1789 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się długo rozważana sprawa ciąży Zduńskiej. Oboje z Pawłem (Rafał Mroczek) bardzo pragną zostać rodzicami, ale dotąd nie udało się spełnić największego marzenia. Franka regularnie uczęszcza do lekarza, razem z mężem konsultowali się także w poradni leczenia niepłodności. Dopiero w 1789 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, co dalej z wyczekiwanym dzieckiem Franki. Zrobi test ciążowy i wszystko stanie się jasne.

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Co dalej z ciążą Franki? Wszystko wyjaśni się w 1789 odcinku "M jak miłość", po wykonaniu kolejnego testu ciążowego przez Zduńską. Góralka wraz z Pawłem już od jakiegoś czasu zajmują się staraniem o dziecko, co stanowi największe marzenie kobiety. Mimo licznych wizyt u lekarzy oraz w klinice leczenia niepłodności, dotąd nie udawało się zostać rodzicami. Ostatnio temat ciąży Franki w "M jak miłość" nieco przygasł, bo góralka ma sporo kłopotów. Wyczyny Artura Nowakowskiego (Łukasz Garlicki) dały jej popalić, a w 1789 odcinku "M jak miłość" twardo przyłoży się do zeswatania architekta z Elką  (Hanna Konarowska-Lewińska). 

To nie koniec wrażeń Zduńskiej w 1789 odcinku "M jak miłość", bo wreszcie dojdzie do schwytania podłej złodziejki Igi (Weronika Bartold), która od jakiegoś czasu podszywa się pod Zduńską, mąci, kradnie i nawet weźmie pożyczkę na jej nazwisko! Na szczęście Kinga (Katarzyna Cichopek) z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) schwytają oszustkę własnymi rękoma.

Franka zrobi test ciążowy, a wynik zaważy na wszystkim

Takie zmartwienia nie pomogą France skupić się na sobie, na ciąży, której tak bardzo przecież pragnie. W 1789 odcinku "M jak miłość" wyklaruje się dalszy los Zduńskich. Kobieta zrobi test ciążowy, który okaże się negatywny... Franka posmutnieje i zadzwoni do kliniki leczenia niepłodności, odwołując zbliżającą się wizytę. Postanowi na jakiś czas odłożyć temat dziecka i dać sobie trochę przestrzeni w tym temacie. Może takie postanowienie sprawi, że kobieta poczuje się lepiej, nabierze sił na dalszą walkę o potomstwo. Póki co temat ciąży Zduńskiej zamknie się w 1789 odcinku "M jak miłość". Narazie nie będą mieli z Pawłem dziecka. 

M jak miłość. Cudowna niespodzianka Kamy dla dzieci Marcina. Zgodzi się na każdy układ!
Listen on Spreaker.
Najnowsze