M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1802: Ania zerwie z Robertem! Siostra Kamy nikomu nie powie, że to gangster - ZDJĘCIA

2024-04-15 11:21

W 1802 odcinku „M jak miłość” Ania (Alina Szczegielniak), siostra Kamy (Michalina Sosna) podejmie ważną decyzję i rozstanie się z Robertem (Kamil Drężek). Przestraszona faktami na temat jego gangsterskiego życia postanowi zakończyć z nim znajomość. Jak na te wieści zareaguje mężczyzna? Czy w obliczu rozstania Robert pokaże Ani w 1802 odcinku „M jak miłość” swoją prawdziwą, mroczną twarz? Zdradzamy szczegóły oraz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1802 - wtorek, 30.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Relacja Ani i Roberta zakończy się z dnia na dzień w 1802 odcinku „M jak miłość”! Ania, siostra Kamy zerwie kontakt z mężczyzną, po tym jak wystraszy się faktami z jego życia. Kobieta tak naprawdę nie będzie znać Roberta, a prawda na jego temat jaką odkryje w poprzednich odcinkach bardzo ją zaniepokoi.

Przypomnijmy, że w 1799 odcinku „M jak miłość” Ania pozwoli porwać się chwili namiętności i zdecyduje się na spędzenie nocy z Robertem. Intymne chwile zostaną jednak przerwane, gdy siostra Kamy w szafce nocnej Roberta odnajdzie pieniądze i broń palną. Odkrycie sprawi, że Ania spanikuje i wybiegnie z jego mieszkania zdając sobie sprawę, że spotyka się z gangsterem!

Fakt przynależenia do mafii będzie punktem zwrotnym w relacji Ani i Roberta. Siostra Kamy w 1802 odcinku „M jak miłość” urwie kontakt z Robertem, co zaskoczy jej bliskich. Wszyscy do tej pory będą przekonani, że Ania jest szczęśliwa u boku mężczyzny, a ich związek rozwija się z dnia na dzień.

Prawda jednak będzie taka, że Ania zatrzyma dla siebie informacje o tym, kim tak naprawdę jest Robert. Siostra Kamy nie przyzna bliskim, że Robert tak naprawdę jest gangsterem, a na dodatek jest powiązany z gangiem Rafalskiego! Na całe szczęście w 1802 odcinku „M jak miłość” Marcin (Mikołaj Roznerski) oraz Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) odkryją, kim tak naprawdę jest bandyta i rozpoczną misje dorwania go! 

Już w 1802 odcinku „M jak miłość” Ania, siostra Kamy wreszcie otworzy oczy i zrozumie, że była dla Roberta tylko przykrywką, by dzięki niej mógł bezpiecznie zbliżyć się do Kamy i Chodakowskiego! Na całe szczęście dziewczyna zerwie z nim kontakt, a gangster Robert zostanie aresztowany! 

M jak miłość odcinek 1797 ZWIASTUN. Artur wyzna France miłość! Przebiegła Sylwia rozprawi się z gosposią Adama
Listen on Spreaker.
Najnowsze