M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1800: Kamil odda Polę jej matce Weronice? Anita przekona Gryca, że córka potrzebuje mamy - ZDJĘCIA

2024-04-23 20:55

W 1800 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) staną przed trudną decyzją. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) wyrodna matka Poli (Hania Nowosielska), nie raz skrzywdziła córkę Kamila. Podrzuciła ją Grycowi cztery lata temu, bo znudziło jej się bycie mamusią, a w 1800 odcinku "M jak miłość" nagle poprosi byłego kochanka, by zrezygnował z prawa do wyłącznej opieki. Prośba Weroniki wzbudzi gniew Kamila, który nadal nie wierzy w przemianę matki Poli, boi się tego, że Stępień znowu odbije i przez nią dziewczynka będzie cierpiała. Anita (Melania Grzesiewicz) stanie jednak w obronie Weroniki. Czy Kamil odda córkę jej matce? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1800 - wtorek, 23.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Relacje Kamila i Anity z Weroniką w 1800 odcinku "M jak miłość" zostaną wystawione na ciężką próbę. Co prawda dla dobra córki Gryc toleruje matkę Poli, zgadza się na ich spotkania, na uczestnictwo Weroniki w życiu 8-latki, ale ma do niej ograniczone zaufanie. Zbyt wiele złego Weronika zrobiła dziewczynce, by Kamil tak łatwo o tym zapomniał.

Przecież cztery lata temu w "M jak miłość" porzuciła Polę, zostawiła ją Kamilowi, by sama prowadzić wygodne życie z Londynie w ówczesnym kochankiem. Gryc musiał z dnia na dzień nauczyć się jak być ojcem. Własnej córki nigdy nie widział, poznał Polę dopiero jak przywiozła ją do Polski jej opiekunka.

Od dłuższego czasu Weronika w "M jak miłość" jest stale obecna w życiu Poli, lecz Kamil i Anita pilnują tego, by już nigdy nie skrzywdziła córki. Pozwalają na ich spotkania, ale tylko od czasu do czasu. Weronice to jednak nie wystarczy. 

W 1800 odcinku "M jak miłość" była kochanka Kamila zwróci się do niego z prośbą, by oddał jej Polę, żeby zrezygnował z prawa do wyłącznej opieki.  - Jak już wiecie w moim życiu przez ostatnie lata zaszły wielkie zmiany. Dostałam nieźle w kość, zrozumiałam swoje błędy… I wydaje mi się, że ja też zmieniłam się, dojrzałam. Mam nadzieję, że to widzicie .. Dlatego z głębi serca proszę… Chciałabym mieć prawo do naprzemiennej opieki nad naszą córką…

- Nie ma mowy! - Kamil spojrzy na Weronikę lodowatym wzrokiem i w 1800 odcinku "M jak miłość" od razu odmówi. Anita spróbuje jednak przekonać narzeczonego do zmiany zdania. Bo ona także wychowywała się bez matki. Alkoholiczka Anna Lerman (Dorota Kamińska) porzuciła ją, gdy była mniejsza niż Pola.  - Co mi powiedziałeś, kiedy moja matka prosiła o spotkanie? Że każdemu należy się druga szansa...

- Tylko to jest zupełnie coś innego!

- Nie Kamil, to jest dokładnie to samo!

- A jaką mam gwarancję, że znów jej nie odbije? Przecież Pola ma teraz bezpieczne i ułożone życie! - Kamil w 1800 odcinku "M jak miłość" będzie pełen podejrzeń co do intencji Weroniki i jej cudownej przemiany.

- I wciąż potrzebuje w nim obojga rodziców. Ty wiesz jaka to jest trauma wychowywać się bez matki? Jak się za nią tęskni, myśli się o niej? Nawet, jeśli nie jest i nigdy nie była idealna? No chodź, przegadajmy to na spokojnie... Znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Dla Poli... - Anita w 1800 odcinku "M jak miłość" przypomni Kamilowi swoje smutne dzieciństwo. Za nic w świecie nie będzie chciała, żeby Polę spotkało to samo co ją. Ale póki co nie zapadnie ostateczna decyzja o opiece nad córką Kamila.

Listen on Spreaker.
Najnowsze