M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1804: Tragiczne przeżycia Lenki. Kinga i Piotrek bezsilni wobec bólu córki - ZDJĘCIA

2024-04-19 21:23

W 1804 odcinku "M jak miłość" w życiu Lenki (Olga Cybińska) rozegra się kolejny dramat i to niestety znów przez jej zazdrosne koleżanki. Dopiero co w jej 15. urodziny jedna z nich rozdzieliła ją z ukochanym Grześkiem (Borys Wiciński), gdy naopowiadała mu kłamstw o zdradzie Zduńskiej i na dowód tego wysłała sfabrykowane zdjęcia, a w 1804 odcinku "M jak miłość" do ataku na nią przystąpią kolejne! I wówczas już nawet Piotrek (Marcin Mroczek) nie będzie w stanie pomóc córce, nie mówiąc już o Kindze (Katarzyna Cichopek)... Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1804 - wtorek,7.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1804 odcinku "M jak miłość" związek z Grześkiem znów wyjdzie Lence bokiem! Wszystko przez to, że z ich szczęściem nie będą mogły pogodzić się zazdrosne koleżanki, które znów dadzą Zduńskiej w kość! Przypomnijmy, że dopiero co Dominika zniszczyła jej 15. urodziny, gdy naopowiadała Grześkowi kłamstw o tym, że Lenka spotyka się z innym chłopakiem, a jego robi w balona. A na "potwierdzenie" swoich słów wysłała mu sfabrykowane zdjęcia, przez co ukochany Zduńskiej we wszystko uwierzył i nie dość, że nie przyszedł na jej imprezę i przestał się z nią kontaktować, to jeszcze zerwał i to na czacie! Wówczas do akcji włączył się Piotrek, który wstawił się za córką u jej chłopaka, dzięki czemu to nieporozumienie udało się wyjaśnić, a zakochani nastolatkowie znów byli razem. Ale w 1804 odcinku "M jak miłość" ponownie zawisną nad nimi czarne chmury!

A to dlatego, że w 1804 odcinku "M jak miłość" nie wszyscy będą w stanie cieszyć się szczęściem Lenki i Grześka! A już z pewnością jej zazdrosne koleżanki, które tak łatwo nie odpuszczą, póki na dobre ich ze sobą nie rozdzielą. Wredne nastolatki nie cofną się już przed niczym i z powodu chłopaka zaczną nawet prześladować Zduńską! I to do tego stopnia, że ani Kinga, ani nawet już Piotrek nie będą wiedzieli jak jej pomóc. Wszystko przez to, że tej sprawy w 1804 odcinku "M jak miłość" już nie uda się załatwić tak jak w przypadku Grześka, przez co i Zduńscy będą już bezsilni! Tym bardziej, że będą mieli na głowie i inne problemy, związane z ostatnimi włamaniami na Deszczową, których nie powstrzymają patrole Wernera (Jacek Kopczyński) i Wieśka (Marcin Zarzeczny)!

Ale na szczęście w 1804 odcinku "M jak miłość" Lenka nie zostanie z tym sama, gdyż będzie mogła liczyć na wsparcie swojego chłopaka. Tym bardziej, że Grzesiek znajdzie dla nich pewne rozwiązanie i zaproponuje, aby wspólnie przenieśli się do innej szkoły, gdzie nikt nie będzie znał ani jej, ani jego, dzięki czemu będą mogli liczyć na spokój. Czy w 1804 odcinku "M jak miłość" Zduńska przystanie na jego pomysł? Możliwe, że tak, gdyż w końcu już wcześniej wybrała to liceum wyłącznie ze względu na wcześniejszego chłopaka zatem i jego zmiana raczej nie będzie stanowić dla niej problemu. Szczególnie, że na Grześku będzie jej naprawdę zależeć. Ale czy tak na pewno się stanie, to przekonamy się już niebawem!

Listen on Spreaker.
Najnowsze