M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1799: Szokująca noc Ani w domu Roberta. Znajdzie broń u gangstera - ZDJĘCIA

2024-04-22 21:01

W 1799 odcinku "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) zostawi Anię (Alina Szczegielniak) i przeprowadzi się do Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci. I choć będzie ją wspierać, to w głębi serca poczuje się straszliwe samotna. Tym bardziej, że siostra przeprowadzi się właśnie do Chodakowskiego, którego i ona nie przestanie kochać. Jednak w 1799 odcinku "M jak miłość" Ania znajdzie sobie pocieszenie w osobie Roberta (Kamil Drężek), ale bardzo szybko pożałuje nocy, spędzonej z gangsterem, z którym nagle zerwie kontakt! Co się wydarzy? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1799 - poniedziałek, 22.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1799 odcinku "M jak miłość" wspierana przez Anię, Roberta i stryja Erwina (Andrzej Dopierała) Kama przeprowadzi się do Marcina. I choć siostra pomoże jej w przeprowadzce do ukochanego, to w głębi serca ogromnie dotknie ją to, że przenosi się ona właśnie do Chodakowskiego, w którym sama wciąż będzie zakochana. Na szczęście, Ania nie zostanie sama, gdyż w mieszkaniu zostanie z nią stryj, który po poznaniu Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) zdecyduje się przenieść ze Śląska właśnie do stolicy, ale to będzie trochę za mało. Szczególnie, że i Erwin zacznie układać sobie życie, przez co ona w 1799 odcinku "M jak miłość" poczuje się straszliwie samotna! Ale tylko na chwilę!

W 1799 odcinku "M jak miłość" Ania postanowi jednak przyjąć propozycję Roberta i ponownie zjawi się w jego mieszkaniu, czym mocno go zszokuje. Wszystko przez to, że siostra Kamy najpierw mu odmówi, ale ostatecznie postanowi pójść na całość i tym razem zjawić się u niego nie tylko na wspólny film i wino!

- Cześć Robert - przywita się Ania.

- Mówiłaś, że jesteś padnięta, że... - zdziwi się Robert, ale dziewczyna szybko przymknie mu usta.

W tym momencie w 1799 odcinku "M jak miłość" Ania i Robert zaczną się namiętnie całować i wylądują razem w łóżku! Tym razem siostra Kamy nie ucieknie, a nawet sama przejmie inicjatywę, przez co kochanków połączy namiętny seks. Tyle tylko, że miłe chwile wcale nie potrwają długo! I to nie przez to, że Robert nie będzie Marcinem, ale tym, za kogo wcześniej się podawał!

W 1799 odcinku "M jak miłość" Ania znajdzie w mieszkaniu Roberta broń. Przerażona dziewczyna ucieknie z mieszkania kochanka bez słowa, a następnie zerwie z nim kontakt, czym ogromnie zszokuje swoich najbliższych. Tym bardziej, że zarówno Kama, jak i Marcin będą myśleli, że będzie z tego coś więcej, do czasu, aż i oni nie poznają prawdziwej twarzy gangstera! A wszystko przez to, że w 1802 odcinku "M jak miłość" Chodakowski i Karski (Krzysztof Kwiatkowski) odkryją, że Robert jest powiązany z gangiem Rafalskiego (Paweł Wolsztyński)! Detektywi doprowadzą do zatrzymania ostatniego z porywaczy Kamy i tak skończy się kolejna nieszczęśliwa miłość Ani...

M jak miłość. Wstydliwy sekret Kamy wyjdzie na jaw. Stryj nie daruje jej tego, jak zarabiła na życie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze