M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1799: Radek nagle zniknie! Iza ukryje przed Marcinem obrączkę. Ani słowem nie powie o mężu - ZDJĘCIA

2024-04-22 20:08

W 1799 odcinku "M jak miłość" Radek (Philippe Tłokiński) kolejny raz zostawi Izę (Adriana Kalska) w trudnym dla niej momencie! Blisko trzy miesiące od ślubu nadal nie będzie wiadomo, jak układa się w małżeństwie Izy i przebiegłego dziennikarza, który odebrał ją Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Co więcej, Radek dosłownie zniknie z życia Izy. Zapewne wielu widzów po 1799 odcinku "M jak miłość" będzie prześcigało się w domysłach gdzie jest Radek, co tak ważnego robi, że nagle żona zeszła na dalszy plan. Mamy ZDJĘCIA, na których widać jak Iza schowa przed Marcinem obrączkę, o mężu nie powie ani słowa! Sprawdź co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1799 - poniedziałek, 22.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Co się stanie z Radkiem z "M jak miłość"? Czy Philippe Tłokiński odszedł z serialu, ale scenarzyści będą jeszcze przez jakiś czas ciągnąć wątek nieudanego małżeństwa Izy, które już w dniu ślubu było skazane na porażkę? Przypomnijmy, że widzowie nie widzieli nawet jak Iza wychodzi za Radka, ślub nie został pokazany na ekranie, a nieszczęśliwa panna młoda tuż przed skromną ceremonią w urzędzie przypomniała sobie o miłości do Marcina.Właśnie dlatego pojawiło się podejrzenie, że ślubu Izy i Radka wcale nie było!

Takie sceny rozegrały się w "M jak miłość" w 1787 odcinku na początku marca. Ale Radka nie ma przy Izie już ponad dwa miesiące! Nie pojechali w podróż poślubną, nie wiadomo jak układa się w ich małżeństwie, lecz jedno jest pewne - Radek wciąż jest zajęty robieniem kariery redaktor w wydawnictwie, często wyjeżdża służbowo i zostawia Izę, żeby spełniać się zawodowo. A przecież nie tak miało wyglądać nowe życie Izy z Radkiem, który rozkochał ją w sobie manipulując niestabilną emocjonalnie Chodakowską, zniszczył jej małżeństwo z Marcinem i szczęśliwą rodzinę, którą stanowili z Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska).

W 1799 odcinku "M jak miłość" Iza tylko z dziećmi zostanie w mieszkaniu Radka w Warszawie. Podczas niezapowiedzianej wizyty Marcina nawet nie wspomni o mężu. Lecz bardzo wymowny będzie gest Izy, która nagle schowa przed Marcinem obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Zakryje prawą dłoń palcami, jakby bawiła się symbolem małżeństwa.

Iza w 1799 odcinku "M jak miłość" z trudem powstrzyma łzy gdy usłyszy co Marcin powie dzieciom o zmianach, jakie ich teraz czekają. Pożałuje, że nie są już rodziną, bo dla Marcina, w przeciwieństwie do Radka, ona i dzieci zawsze byli najważniejsi.

Listen on Spreaker.
Najnowsze