M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1797: Artur wyzna France miłość na imprezie w bistro! Pawłowi i Elce zrzedną miny - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-04-14 21:49

Głęboko skrywane uczucia Artura (Łukasz Garlicki) do Franki (Dominika Kachlik) w 1797 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw w najmniej spodziewanym momencie. Podczas imprezy w bistro ze Zduńskimi i Elką (Hanna Konarowska-Nowińska) nagle Nowakowski wstanie i wzniesie toast. Miły wieczór w gronie znajomych szybko się skończy, bo Artur zacznie swój wywód i wprost ogłosi, że pokochał Frankę. Wszystkim zrzedną miny. W 1797 odcinku "M jak miłość" Zduńska nie bardzo będzie wiedziała, jak odnieść się do śmiałych deklaracji. Tym bardziej, że Paweł (Rafał Mroczek) i Elka nigdy nie przewidzieliby takiej śmiałości Artura. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1797 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Artur w 1797 odcinku "M jak miłość" wyzna Francje uczucia! Bynajmniej nie w intymnej sytuacji, w rozmowie sam na sam. Nie, Nowakowski wyzna miłość do Zduńskiej podczas kolacji w bistro. Wieczorna atmosfera faktycznie będzie napawała romantyzmem, a wystrojeni Paweł z Elką zasiądą do stołu razem z architektem i Franką. Każdy pamięta początki znajomości Nowakowskiego z żoną Pawła. Początkowo robił wszystko, byle tylko uwieść kobietę i "odbić" ją dawnemu koledze. Doszło nawet do zakładu z Elką, o którym ta w końcu powiedziała Zduńskiej. Na szczęście Artur się opanował, przeprosił i nie doszło do rozpadu małżeństwa. Mimo wszystko, architekt jest nieco nieobliczalny, co jeszcze udowodni. 

Ostatnio w życiu Elki miały miejsce szokujące zdarzenia. Pewien mężczyzna, z którym spotkała się na randkę próbował ją zgwałcić! Franka i Paweł pomogli koleżance w trudnych chwilach i przekonali Nowakowskiego, że jego wsparcie też jest bardzo ważne. Architekt posłuchał znajomych i zajął się strapioną Elką. Franka miała cichą nadzieję, że to popchnie ich w kierunku romantycznej relacji. 

Artur wyzna miłość France w 1797 odcinku "M jak miłość"

Jakie będzie zaskoczenie wszystkich, kiedy Nowakowski wstanie od stołu podczas wspólnej kolacji w bistro w 1797 odcinku "M jak miłość" i obwieści swoją miłość do Franki?!

- Chciałbym wznieść toast! - obwieści Artur i zacznie swoją przemowę. - Za Frankę, kobietę, która ma szczególne miejsce w moim życiu. Odkąd pierwszy raz ją zobaczyłem, wiedziałem, że dzięki niej wszystko się zmieni - czule wyzna Nowakowski, ale dopiero po chwili Paweł niemal spadnie z krzesła. - Pokochałem cię za to, że otworzyłaś mi oczy i serce... - powie wprost architekt i zrobi chwilę przerwy, a Paweł dosłownie poblednie. 

Na szczęście po chwili wyjaśni się, że podziękowania France należą się za to, iż otworzyła Arturowi serce na uczucie do Elki! Nowakowski weźmie nową ukochaną w ramiona i namiętnie pocałuje ją na oczach Zduńskich. 

- Co?! Wiedziałeś! Wiedziałeś! Wszyscy jesteście potworami, nienawidzę was! - wrzaśnie poruszona Zduńska, ale bardziej żartem niż naprawdę oskarży męża i przyjaciół o oszustwo. Paweł świetnie odegra swoją rolę osoby, która niczego się nie spodziewa. Jedno jest pewne, Artur narobi zamieszania. Na szczęście tym razem pozytywnego. 

M jak miłość odcinek 1797 ZWIASTUN. Artur wyzna France miłość! Przebiegła Sylwia rozprawi się z gosposią Adama
Listen on Spreaker.
Najnowsze