M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1790: Marcin zawiezie Kamę do Grabiny i pierwszy raz wyzna miłość! To dzięki Barbarze - ZDJĘCIA

2024-03-12 20:14

W 1790 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Kama (Michalina Sosna) pojadą razem do Grabiny, bo Chodakowski uzna, że tylko w domu Barbary (Teresa Lipowska), która jest dla niego jak zastępcza babcia, dziewczyna będzie bezpieczna. Po porwaniu Kama nadal nie dojdzie do siebie, zaczną ją dręczyć koszmary, a bandyci, którzy ją skrzywdzili pozostaną na wolności. Jedynym wyjściem dla Marcina w 1790 odcinku "M jak miłość" będzie ukrycie Kamy przed mafią, tam gdzie nikt nie będzie jej szukał. Dom Mostowiaków wyda mu się idealny. I właśnie wtedy Marcin pierwszy raz wyzna Kamie miłość. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1790 - poniedziałek, 18.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Cieniem na szczęściu Kamy i Marcina w 1790 odcinku "M jak miłość" wciąż będą kładło się śledztwo Chodakowskiego w sprawie porywaczy kochanki! Detektyw postanowił sam dopaść dawnego klienta Kamy z klubu nocnego, Rafalskiego (Paweł Wolsztyński) i szefa mafii, dla której pracuje ten niebezpieczny typ. Nie będzie miał pojęcia, że gangster Robert (Kamil Drężek) cały czas czai się w pobliżu Kamy i Ani (Alina Szczegielniak), że to z nim spotyka się siostra jego dziewczyny. Głupiutka Ania uwierzyła w to, że "przypadkowe" spotkanie z Robertem było jak zrządzenie losu, że właściciel siłowni jest nią zainteresowany coraz bardziej. Ale Robertowi będzie chodziło przede wszystkim o Marcina...

Koszmary Kamy po porwaniu! Rozpozna głos Roberta?

Chociaż w 1790 odcinku "M jak miłość" Marcinowi uda się uzyskać nowe informacje w sprawie Rafalskiego, to nadal nie odkryje, że za porwanie Kamy stoi Robert, nowy chłopak Ani. Tymczasem koszmarne przeżycia sprawią, że Kama nie zazna spokoju. Nocami będą ją dręczyły sny z udziałem bandytów, których twarzy nie rozpoznała. Coraz wyraźniejszy stanie się jednak głos Roberta...

Barbara zaopiekuje się Kamą w Grabinie

Zaniepokojony Chodakowski w 1790 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że jego śledztwo może sprowadzić na Kamę kolejne zagrożenie. Postanowi ukryć ją na kilka dni w domu Barbary w Grabinie. Seniorka rodu Mostowiaków okaże Kamie troskę i serce. Cały czas będzie wspierała dziewczynę Marcina, która zwierzyła jej się już, że kocha Chodakowskiego bez wzajemności. Barbara doradzi Kamie cierpliwość, pocieszy ją, że miłość Marcina może przyjść w najmniej spodziewanym momencie. Przecież łączy ich tak wiele, są sobie tak bliscy.

Marcin pierwszy raz wyzna Kamie miłość

Słowa Barbary w 1790 odcinku "M jak miłość" okażą się prorocze. Podczas wieczornego telefonu do Kamy po raz pierwszy Marcin powie, że ją kocha, że jest pewny swoich uczuć do niej. Dla Kamy będzie to spełnienie największego marzenia. Od tak dawna pragnęła stworzyć z Marcinem związek oparty na prawdziwej miłości. Ale szczęście Kamy i Marcina w każdej chwili będzie mógł zniszczyć gangster Robert.

Nowy chłopak Ani w 1790 odcinku "M jak miłość" zaprosi nieświadomą zagrożenia nastolatkę na randkę i pomoże jej w urządzaniu butiku vintage, który lada moment otworzą z Kamą. Wykorzysta Anię, żeby wyciągnąć od niej informacje o Kamie i Marcinie. Wkrótce bandzior zaproponuje, że zawiezie ją do jej siostry. Czy Ania powie gangsterowi, że Kama ukrywa się w Grabinie? To wyjaśni się już niebawem.

M jak miłość. Brutalna gra Marcina z gangsterem! Odkryje w końcu kim jest Robert?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze