M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Magda złamie Dimie serce! Nie da mu żadnej nadziei, że odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

2024-02-26 22:19

W 1789 odcinku "M jak miłość" reakcja Magdy (Anna Mucha) na list Dimy (Michaił Pszeniczny), w którym Ukrainiec wyzna żonie Andrzeja (Krystian Wieczorek) miłość, nie pozostawi żadnych wątpliwości, że ukochana odwzajemni to uczucie. Wręcz przeciwnie! Poruszona Magda uzna, że zakochany Dima przekroczył wszelkie granice. Zadzwoni do niego na Ukrainę i w 1789 odcinku "M jak miłość" postawi sprawy jasno, nigdy nie odejdzie od Andrzeja i jeśli Dima chce nadal być częścią ich rodziny, musi o niej zapomnieć. Bezlitośnie złamie Dimie serce! Co będzie dalej? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

List miłosny Dimy do Magdy, który w 1789 odcinku "M jak miłość" najpierw trafi w ręce Andrzeja zburzy miłosną sielankę Budzyńskich! I potwierdzi podejrzenia zazdrosnego męża Magdy, że ojciec Nadii czuje do niej coś więcej niż przyjaźń. Jak grom z jasnego nieba spadną na Magdę pełne żarliwości słowa Dimy, który dopiero po ucieczce na Ukrainę odważy się wyjawić mężatce, co tak naprawdę do niej czuje. Nie licząc wcale na wzajemność, bo Dima będzie doskonale zdawał sobie sprawę z tego jak Budzyńscy są w sobie zakochani i szczęśliwi.

"Długo myślałem, czy napisać ten list. Kiedy byłem w Siedlisku, nie zdobyłem się na odwagę, żeby wyznać Ci, co naprawdę do Ciebie czuję. Ale teraz, gdy jesteś daleko i może już nigdy się nie zobaczymy. Wiem, że i tak nie mam żadnych szans, ale muszę spróbować. Nie chciałem tego, żeby tak się stało, przysięgam, ale kocham Cię, Magda. Ja zakochałem się w Tobie do zatracenia... Wiem, że nie mam prawa, że jesteś szczęśliwa z Andrzejem, ale nie potrafię przestać cię kochać. Nie potrafię..." - treść listu Dimy do Budzyńskiej w 1789 odcinku "M jak miłość" poruszy nie tylko ją, ale także Andrzeja.

Co zrobi Budzyński w 1789 odcinku "M jak miłość" kiedy Magda skończy czytać miłosny list Dimy, w którym Ukrainiec zapewni, że jego uczucie nie minie tak szybko? Jak podaje światseriali.interia.pl będzie się uważnie wpatrywał w ukochaną, która nagle podrze list i wrzuci go do kominka. Reakcja Magdy będzie mówiła sama za siebie, dla niej Dima jest tylko ojcem Nadii, członkiem ich rodziny, a bliskie relacje, które ich połączyły zabrnęły zdecydowanie za daleko.

Poruszona Magda w 1789 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Dimy na Ukrainę, żeby nie trzymać go dłużej w niepewności czy przeczytała jego list. - Był listonosz... Ale dla dobra nas wszystkich uznajmy, że nie dostałam żadnego listu. Ty go nie napisałeś, ja go nie przeczytałam -  zakomunikuje stanowczym tonem Budzyńska, a ojciec Nadii nie będzie wiedział jak na to zareagować. - Rozumiem. Tak rzeczywiście będzie najlepiej... - odpowie zakochany Dima, który straci wszelkie nadzieje na to, że Magda odwzajemni jego uczucie.

Wiele wskazuje na to, że po tym co się wydarzy w 1789 odcinku "M jak miłość" Ukrainiec już nie wróci do siedliska w Grabinie, będzie na przegranej pozycji, więc zostanie w swojej ojczyźnie, by burzyć szczęścia i spokoju Budzyńskich, którym powierzy opiekę nad Nadią.

M jak miłość. Dima zobaczy w Magdzie zmarłą żonę Olenę! Zrobi się niebezpiecznie
Listen on Spreaker.
Najnowsze