M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Dima wyzna Magdzie miłość, ale Andrzej będzie sprytniejszy. Stanie do walki o żonę - ZDJĘCIA

2024-02-26 8:53

W 1789 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy poznają prawdziwe uczucia Dimy (Michaił Pszeniczny). To Andrzej (Krystian Wieczorek) jako pierwszy przeczyta miłosne wyznanie Ukraińca, który wprost napisze, że kocha Magdę (Anna Mucha) całym sercem. Chociaż każdy od dawna podejrzewał, że ojciec Nadii (Mira Fareniuk) żywi do kobiety płomienne uczucia, nikt z tym nic nie robił. W 1789 odcinku "M jak miłość" Andrzej początkowo będzie miał ochotę zabić rywala do serca żony, ale potem wymyśli inny plan. Stanie do walki o miłość Magdy i sprytnie rozwiąże sprawę.

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Jak już informowaliśmy, w 1789 odcinku "M jak miłość" Andrzej przechwyci list miłosny Dimy do Magdy. Przeczyta wyznanie miłości Ukraińca do ukochanej.

"Długo myślałem, czy napisać ten list. Kiedy byłem w Siedlisku, nie zdobyłem się na odwagę, żeby wyznać ci, co naprawdę do ciebie czuję. Ale teraz, gdy jesteś daleko i może już nigdy się nie zobaczymy..." - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Dimy kierowane do Budzyńskiej. - (...) Wiem, że i tak nie mam żadnych szans, ale muszę spróbować... Nie chciałem tego, żeby tak się stało, przysięgam, ale kocham Ccę, Magda. Ja... zakochałem się w tobie do zatracenia - padnie wyznanie miłości. 

Andrzej w tej sytuacji mógłby wściekać się na Dimę, nawyzywać go, karać i kłócić się w najlepsze. Prawnik wybierze jednak inną drogę walki do żonę. Postawi na zupełną szczerość i poważną rozmowę z Magdą. Wie przecież, że ukochana nie odwzajemnia uczuć Ukraińca. Tym bardziej, że Dima w liście podkreśli, że szanuje małżeństwo Budzyńskich. - (...) Wiem, że nie mam prawa, że jesteś szczęśliwa z Andrzejem, ale nie potrafię przestać cię kochać. Nie potrafię - doczyta Andrzej w 1789 odcinku "M jak miłość".

Andrzej sprytnie zawalczy o żonę 

Budzyński postanowi specyficznie podejść do tematu listu. Nie będzie tu knucia i prób kłótni i obarczania winą Dimy. Wręcz przeciwnie, jak podaje wspomniany portal, prawnik na spokojnie podejdzie do rozmowy z ukochaną.

- Gdy przeczytałem ten list, przez moment byłem gotów Dimę zabić - powie Andrzej Magdzie. 

- Najchętniej udawałabym, że tego listu w ogóle nie było - westchnie kobieta. - Jestem wściekła na Dimę, bo to jeszcze bardziej wszystko komplikuje! Jakby do tej pory nie było wystarczająco trudno - uzna i w tym momencie Andrzej pokaże prawdziwą klasę.

- A ja go nawet rozumiem... Musiał spróbować. Na jego miejscu pewnie zrobiłbym to samo (...) Sama myśl, że ktoś mógłby mi cię zabrać, że mógłbym cię stracić... - Budzyński też otworzy się na rozmowę o swoich uczuciach, wyzna żonie dozgonną miłość i to będzie najlepsze rozwiązanie w całej sytuacji. Magda oczywiście nie odwzajemni uczuć Dimy i zostanie przy mężu. 

M jak miłość. Cudowna niespodzianka Kamy dla dzieci Marcina. Zgodzi się na każdy układ!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze