M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Andrzej znajdzie list miłosny Dimy do Magdy! Budzyńskich czeka poważna rozmowa – ZDJĘCIA

O tym, że w 1789 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dostanie list miłosny od Dimy (Michaił Pszeniczny) pisaliśmy jako pierwsi. Teraz na jaw wyszły nowe fakty: Andrzej (Krystian Wieczorek) przypadkiem znajdzie pełen namiętności i natchnionych słów list Ukraińca do swojej żony! Nie ma wątpliwości, że Budzyńskich w 1789 odcinku "M jak miłość" czeka poważna rozmowa. Co sobie powiedzą? Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1789 odcinku "M jak miłość" Magda otrzyma list miłosny, którego się nie będzie spodziewała. Dima w 1783 odsłonie serialu zostawił Nadię (Mira Fareniuk) u Budzyńskich i wrócił na Ukrainę, bo nie mógł sobie poradzić z uczuciami do żony Andrzeja. Niestety wyjazd niczego nie zmieni, bo wielką miłość Ukrainiec wyzna Magdzie na papierze. I Magda ten list przeczyta. Niestety jej mąż też!

Andrzej w 1789 odcinku "M jak miłość" przypadkiem znajdzie natchniony słowa Dimy do swojej żony. Czy będą w nim wątki erotyczne, czy ojciec Nadii skupi się wyłącznie na uczuciach  do Budzyńskiej?

Treść listu Dimy do Magdy jest na razie najpilniej strzeżoną tajemnicą produkcji "M jak miłość". Pewne jest natomiast, że Budzyńscy porozmawiają szczerze na temat tego zdarzenie. Ostatecznie Dima usłyszy od Magdy, że mogą zostać jedynie przyjaciółmi, a ona o liście po prostu zapomni. 

M jak miłość odcinek 1783 ZWIASTUN. Bójka w siedlisku! Magda w ramionach Dimy, a Kamil przekona się do czego jest zdolna matka Anity
Najnowsze