M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Barbara przewidzi, że Franka zniknie i nie wróci! Wszystko przez Pawła – ZDJĘCIA

W 1785 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) wypowie słowa, które mogą okazać się mroczną przepowiednią! Franka (Dominika Kachlik) ucieknie w tej odsłonie serialu z domu Mostowiaków, pomimo że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z matką zrobią co mogą, żeby ją zatrzymać. Ale Zduńska postawi na swoim, a Barbara przewidzi, że już nigdy do nich nie wróci! Zdradzamy: to wszystko w 1785 odcinku "M jak miłość" stanie się przez Pawła (Rafał Mroczek)! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1785 odcinku "M jak miłość" Marysia zostanie wplątana w spisek, który będzie miał fatalne skutki. Paweł zadzwoni do matki z samego rana i poprosi ją o przysługę, a ona się zgodzi i wplącze w to innych. Tego dnia Franka przyjedzie do Grabiny w sprawie umowy na dostawę lokalnych produktów do bistro. I wszyscy Mostowiakowie i Rogowscy włączą się w akcję, ale skutek będzie taki, że Franka od nich ucieknie!

Barbara w 1785 odcinku "M jak miłość" po wszystkim usiądzie z Marysią i Arturem i wypowie słowa, które jeżeli się sprawdzą, będą oznaczać, że Franka już nigdy do Grabiny nie wróci! Co takiego wymyślił Paweł, że śmiertelnie wystraszył swoją żonę?

- Franka przed chwilą wyjechała, tak naprawdę to uciekła. Mam wrażenie, że nas znielubiła! - będzie relacjonowała Marysia Pawłowi w 1785 odcinku "M jak miłość". 

- A o mnie to pomyśli, że mam demencję... Boję się, że Franka prędko do nas nie wróci - doda Barbara.

W finale 1785 odcinka "M jak miłość" zobaczymy, co przygotował Paweł dla żony i dlaczego poprosił matkę o pomoc. Tyle, że nikt nie przewidział, jaka będzie reakcja Franki na to wszystko. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ o co chodzi!

M jak miłość. Szalony taniec Kisielowej! Pokaże Marysi i Basi kto będzie królową dansigów w sanatorium
Listen on Spreaker.
Najnowsze