M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Jagoda w kryjówce u Magdy zobaczy filmik od porzuconego Tadeusza. Nie wróci do męża? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-12-19 20:47

W 1768 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) ukryje Jagodę (Katarzyna Kołeczek) przed Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) w swoim siedlisku. Doskonale będzie rozumiała co czuje żona Kiemlicza, poparzona w pożarze, oszpecona bliznami być może do końca życia. Ale z drugiej strony Budzyńska uzna, że decyzja Jagody o odejściu od Tadeusza była zbyt pochopna. Dlatego w 1768 odcinku "M jak miłość" postara się połączyć małżonków, sprawić, żeby Jagoda wróciła do ukochanego. Pokaże załamanej Jagodzie filmik nagrany przez porzuconego Tadzia, który bardzo ją poruszy. Czy wróci do męża? Zobacz WIDEO z tych scen!

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Odejście Jagody od Tadeusza, które nastąpi w 1767 odcinku "M jak miłość" będzie dla poparzonej w pożarze żonie Kiemlicza jedynym wyjściem z sytuacji, w której się oboje znajdą. Oszpecona bliznami Jagoda będzie wymagała przeszczepu skóry, długiego leczenia i rehabilitacji, więc uzna, że nie może wymagać od ukochanego, by dalej z nią był. Przecież nie tak miało wyglądać ich "szczęśliwie" życie po ślubie.

"Jesteś zbyt porządnym człowiekiem, Tadziu, żeby odejść.  Nie chcę twojej litości i nigdy się na to nie zgodzę. Dlatego sama podejmuję tę decyzję i odchodzę. Zwracam ci wolność" - napisze Jagoda w pożegnalnym liście do Tadeusza i zniknie ze szpitala w Gródku. W 1768 odcinku "M jak miłość" schronieniem stanie się dla niej siedlisko Magdy w Grabinie. Ani Tadek, ani nikt z bliskich Jagody nie domyśli się, że może ukrywać się właśnie w pensjonacie Budzyńskim.

Sama Magda w 1768 odcinku "M jak miłość" z jednej strony będzie pocieszała Tadeusza, wyjaśniając, że jego żona potrzebuje czasu, by ochłonąć, z drugiej nie powie mu, że Jagoda jest u niej w pensjonacie. Rok temu Budzyńska była w tej samej sytuacji po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Ukryła się w siedlisku przed całym światem i dopiero tam doszła do siebie. Tak samo będzie z Jagodą.

Ale po porzuceniu przez ukochaną Tadeusz w 1768 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie do wiadomości, że żona nie chce z nim być. Przecież złożyli małżeńską przysięgę, w której obiecali sobie, że będą razem do śmierci, w zdrowiu i w chorobie. W ratowanie małżeństwa Kiemliczów włączy się także Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która podpowie Tadeuszowi, żeby nagrał filmik z wyznaniem uczyć do żony, opublikował go w internecie i w ten sposób do niej dotarł. On weźmie sobie do serca radę Marysi. Resztę zrobi już Magda.

W 1768 odcinku "M jak miłość" Budzyńska pokaże Jagodzie nagrany przez Tadeusza romantyczny filmik. Będzie nim poruszona, ale nie zdecyduje się na powrót do męża.

M jak miłość odcinek 1768 ZWIASTUN. Jagoda nie wróci do Tadeusza! Ukryje się w siedlisku Magdy
M jak miłość. Jagoda odejdzie od Tadeusza! Oszpecona bliznami zostawi mu tylko list
Listen on Spreaker.
Najnowsze