M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Dima lekarzem w przychodni Rogowskiego! Po uratowaniu Kisielowej przyjmie ofertę Artura - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-12-12 9:18

W 1768 odcinku "M jak miłość" Dima (Michaił Pszeniczny) ku radości Magdy (Anna Mucha) i Nadii (Mira Fareniuk) postanowi zostać w Grabinie na dłużej i właśnie tutaj rozpocząć nowy etap życia! Po tym jak ojciec Nadii uratuje chorą na cukrzycę Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) będzie naciskał, żeby Ukrainiec pracował jako lekarz w jego wiejskiej przychodni w Lipnicy. Ale Dima nie od razu zgodzi się zostać we wsi jako nowy lekarz internista... Za jego decyzją będzie się kryło coś więcej, przede wszystkim uczucie Magdy do jego córki. Ale nie tylko. Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bohaterska akcja Dimy, który w 1767 odcinku "M jak miłość" ruszy na pomoc osłabionej Kisielowej utwierdzi Artura Rogowskiego w przekonaniu, że właśnie taki lekarz jest potrzebny w przychodni w Lipnicy! Bez konsultacji ze swoją wspólniczką Ewą Kalinowską (Anna Kerth) mąż Marysi postanowi złożyć Ukraińcowi atrakcyjną ofertę stałej posady w wiejskim ośrodku zdrowia. Także Nadia zacznie namawiać ojca, żeby zostali w Grabinie na dłużej, nie wracali już do Ukrainy, gdzie nie mają domu, gdzie zginęła ich ukochana matka i żona Olena. Jednak nie od razu Dima zdecyduje się na taką rewolucję w swoim życiu. Przecież w ojczyźnie jest tak potrzeby rannym, walczącym na wojnie rodakom.

Ze względu na chorobę Dima w 1768 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł jednak ryzykować powrotu do Ukrainy. Krwiak w mózgu ojca Nadii nadal będzie dla niego śmiertelnym zagrożeniem! Jak to możliwe, że nie przeszkodzi choremu Dimie w pracy lekarza? Rogowski nie będzie miał żadnych wątpliwości, że taki oddany pacjentom,świetnie wykształcony lekarz, który pracował w Niemczech i Austrii z największą troską zajmie się chorymi z jego przychodni. Jednocześnie Artur nie będzie się obawiał, że Dimie się pogorszy i narazi pacjentów na niebezpieczeństwie.

Magda w 1768 odcinku "M jak miłość" przekona Dimę, że miejsce Nadii jest przy niej, że łączy je szczególna więź, jakby były matką i córką. Poza tym dziewczynka może od września chodzić do szkoły w Lipnicy, a jej siedlisko w Grabinie zawsze będzie dla nich prawdziwym domem. Budzyńska znajdzie sprzymierzeńca w Arturze, który ostatecznie namówi Dimę, żeby przyjął propozycję pracy lekarza w przychodni Rogowskiego.

Szczęście Magdy, że zatrzymała Dimę i Nadię w 1768 odcinku "M jak miłość" zmąci tylko Andrzej (Krystian Wieczorek), który poczuje niepokój, że Ukrainiec tak bardzo zadomowił się w siedlisku, że coraz lepiej się czuje w towarzystwie jego żony. Budzyński znajdzie sposób, żeby się Dimy pozbyć...

M jak miłość. Dima zobaczy w Magdzie zmarłą żonę Olenę! Zrobi się niebezpiecznie
Listen on Spreaker.
Najnowsze