M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1763: Andrzej wypatrzy czułe zbliżenie Dimy do Magdy! Ojciec Nadii posunie się za daleko? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-12-03 13:36

W 1763 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) z coraz większą irytacją będzie przyglądał się jeszcze bliższym relacjom Magdy (Anna Mucha) i Dimy (Michaił Pszeniczny). Choć żona Budzyńskiego nie da mu żadnych powodów do zazdrości, to ojciec Nadii (Mira Fareniuk) w oczach prawnika zacznie zachowywać się dość niestosownie. Do tego Magda w 1763 odcinku "M jak miłość" będzie próbowała desperacko zatrzymać Dimę i Nadię w siedlisku w Grabinie, żeby nie stracić córki. Zazdrość Andrzeja o Magdę sięgnie zenity, gdy podpatrzy jak Dima jej dotyka... Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN.

M jak miłość, odcinek 1763 - poniedziałek, 4.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bliska zażyłość Magdy i Dimy w 1763 odcinku "M jak miłość" przestanie się podobać Andrzejowi coraz bardziej! Dopiero co Budzyński wypominał żonie, że spędza z Ukraińcem całe noce, a już z niepokojem zauważy, że z każdym dniem ojciec Nadii jeszcze bardziej zbliża się do Magdy, która oczywiście pomoże mu wyjść z traumy po bolesnych wojennych przeżyciach. Decyzja chorego Dimy o powrocie do Ukrainy, o tym, żeby zostawić Budzyńskim córkę i dołączył do kolegów, który giną w obronie ojczyzny spotka się ze zdecydowaną reakcją Andrzeja.

W 1763 odcinku "M jak miłość" Budzyński dostanie od ojca Nadii testament, w którym będzie zawarta prośba, żeby to on i Magda zajęli się dziewczynką na wypadek jego śmierci. Tragiczne wydarzenia, które rozegrają się w siedlisku w dniu urodzin Dimy, który żyje z tętniakiem w mózgu i w związku z tym w każdej chwili może umrzeć, sprawią, że Ukrainiec postanowi jeszcze przez jakiś czas zostać w Grabinie. W jego stanie powrót do ojczyzny byłby samobójstwem.

Ale kiedy Dima w 1763 odcinku "M jak miłość" dostanie od Nadii urodzinową niespodziankę znów poczuje się gorzej. Dręczony wyrzutami sumienia, że nie może ruszyć na front, żeby walczyć z przyjaciółmi. Magda postara się uświadomić mu, że w obecnej sytuacji nie może postąpić inaczej. - Wszystko w porządku? - zapyta, gdy Dima wyjdzie do ogrodu, bo silne emocje znów wezmą górę.

- Nic nie jest w porządku... - wyjaśni ojciec Nadii. - Dima to jest dobra decyzja, że zostajesz. Twoja żona chciałaby, żebyś żył. Dla Nadii... - po tych słowach Magdy w 1763 odcinku "M jak miłość" Dima czule pogładzi ją po ramieniu. Andrzej, który wypatrzy ich w ogrodzie znów nie zapanuje nad zazdrością o Magdę. W jego oczach Dima powoli stanie się rywalem, który zajmuje szczególne miejsce u boku ukochanej kobiety.

M jak miłość. Dima w żałobie zostawi Nadię Budzyńskim i wróci na Ukrainę?
Najnowsze