M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1750: Koszmarne chwile Basi i Jaśka w siedlisku. Nie odnajdą szczęścia w zakątku Magdy - ZDJĘCIA

2023-09-28 12:20

Ten wyjazd do siedliska w 1750 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) zapamiętają na długo. Nikt nie przewidzi tragedii, do jakiej dojdzie w zazwyczaj spokojnym zakątku Magdy (Anna Mucha). Jasiek będzie już wiedział, że agresywny ojciec Igor (Bogusław Kudłek) maltretuje matkę, ale nikt nie domyśli się, że mężczyzna spróbuje zabić Dagmarę (Anna Grycewicz)! W 1750 odcinku "M jak miłość" Basia i Jasiek przeżyją koszmar, a niewinna kobieta zginie na oczach syna? Zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1750 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Basia i Jasiek wyjadą do siedliska w 1750 odcinku "M jak miłość", ale nie zaznają tam ani krzty spokoju. Wszystko za sprawą agresywnego, rozwścieczonego Igora, polującego na matkę chłopaka. Przerażona Dagmara sama zgłosi się do Zduńskich, by pomogli jej wyrwać się z patologii. Wreszcie postanowi uciec od tyrana, bo przecież wcześniej cały czas do niego wracała, mimo iż ten ją krzywdził. Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) staną na wysokości zadania i natychmiast zorganizują dla kobiety schronienie. Powstanie pomysł wspólnego wyjazdu z Basią i Jaśkiem do siedliska, gdzie Igor nie powinien ich dopaść. Widać będzie, że cała sytuacja źle oddziałuje na Jaśka, który od lat ma wielkie pretensje do ojca agresora. 

W 1750 odcinku "M jak miłość" Basia wesprze ukochanego jak umie, pójdą na wspólny spacer nad wodę, ale o sielance w zakątku Magdy nie ma mowy. Kiedy nikt się nie będzie spodziewał, Igor nagle zawita do siedliska! Okaże się, że wyśledzi Dagmarę i Jaśka i zaatakuje żonę z zaskoczenia! Spróbuje ją porwać, przyłoży jej pistolet do głowy, ale na ratunek ruszy wzburzony Paweł. Zostanie poturbowany przez rywala, ale ostatecznie nic złego mu się nie stanie. 

Akcja w 1750 odcinku "M jak miłość" zakończy się interwencją policji. Staszek (Sławomir Holland) i Rafał (Jakub Kucner) przyjadą na miejsce zdarzenia i pomogą Pawłowi w walce z agresorem. Zabiorą go na komisariat, ale czy to wystarczy do tego, by Jasiek z matką poczuli się bezpieczni? Jedno jest pewne, dostaną wielkie wsparcie od Zduńskich. Basia zrobi wszystko, by ukochany poczuł się bezpiecznie, a jego mama zaznała spokoju. Oby podły Igor poszedł siedzieć i już więcej nie krzywdził rodziny. 

M jak miłość. Powrót ojca Nadii. Dima odbierze Budzyńskim córkę?
Najnowsze