M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1750: Brutalna akcja policji w siedlisku! Staszek i Rafał będą musieli ratować życie Zduńskich - ZDJĘCIA

W 1750 odcinku "M jak miłość" policja będzie musiała interweniować w siedlisku Magdy (Anna Mucha)! W tym czasie będą tam przebywać Zduńscy z Basią (Gabriela Raczyńska) i z Jaśkiem (Stanisław Dusza). Ale w ślad za nimi podąży groźny bandyta z bronią w ręku! Paweł (Rafał Mroczek) rzuci się ratować rodzinę, ale gdyby nie szybka akcja Rafała (Jakub Kucner) i Staszka (Sławomir Holland) byłoby z nim krucho! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1750 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1750 odcinku "M jak miłość" Paweł wywiezie rodzinę do siedliska Magdy, aby wszyscy wypoczęli z daleka od miasta. Basia i jasiek będą żyli egzaminami maturalnymi, a do to jego ojciec, zboczeniec Igor (Bogusław Kudłek) coraz bardziej będzie znęcał się nad jego matką. W końcu Dagmara (Anna Grycewicz pojawi się u Zduńskich pobita z prośbą o pomoc i namówiona przez Frankę (Dominika Kachlik) w końcu zgłosi znęcanie się męża na policji. I tak zacznie się koszmar, który skończy się interwencją policji w siedlisku. 

W 1750 odcinku "M jak miłość" matka Jaśka będzie bała się zemsty ze strony Igora. Jak się okaże, słusznie. Franka i Paweł zabiorą Dagmarę ze sobą do siedliska. Nikt z nich nie będzie miał pojęcia, że Igor śledzi żonę!

Igor W 1750 odcinku "M jak miłość" dotrze za nimi Grabiny, gdzie rozegrają się dantejskie sceny z jego udziałem. Ojciec Jaśka atakuje jego matkę, strasząc odbezpieczoną bronią! Rozwścieczony małżonek gotów będzie zabić Dagmarę za ucieczkę z domu.

Na drodze planom Igora w 1750 odcinku "M jak miłość" stanie Paweł, który ofiarnie rzuci się do walki z Igorem. Na szczęście Franka wezwie policję i na miejscu szybko zjawią się Rafał i Staszek, którzy aresztują ojca Jaśka. Trzeba przyznać, że policja w Lipnicy już dawno nie brała udziału w tak ostrej akcji. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1749: To Marcin odnajdzie psychopatkę Julię! Andrzej ściągnie policję i złapią ją w Toskanii - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka i Paweł zrezygnują z dziecka? Brutalne zderzenie Zduńskich z rzeczywistością
Najnowsze