M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1750: Julia wywiesi białą flagę! Andrzej wygra wojnę z Malicką

2023-10-02 21:58

W 1750 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) ogłosi przegraną! Andrzej (Krystian Wieczorek) odnajdzie Malicką we Włoszech, niespodziewanie stawi się pod drzwiami jej nowego lokum. Zaszokowana prawniczka zrozumie, że jej plan zniknięcia i wrobienia Budzyńskiego w swoją śmierć nie wypalił. W 1750 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej wymiany zdań między byłymi kochankami, podczas której Julia wywiesi białą flagę. Uzna, że ma dość zemsty na Budzyńskim. Co zrobi mąż Magdy (Anna Mucha)?

"M jak miłość" odcinek 1750 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1750 odcinku "M jak miłość" Julia się podda. Będzie wiedziała, że przegrała sama ze sobą. Jej plan zniknięcia, upozorowania śmierci lub co najmniej krzywdy ze strony Andrzeja i ucieczka do Włoch, wcale nie zadziałają. Jak informowaliśmy, to Marcin (Mikołaj Roznerski) pomoże w zlokalizowaniu Malickiej, dowie się, że kobieta przebywa w pewnym miasteczku we Włoszech, przekaże dane Budzyńskiemu, który osobiście stawi się u progu prawniczki bez żadnej zapowiedzi. Julia mocno się zdziwi na widok byłego kochanka.

- Dzień dobry, Julio... – cytuje portal światseriali.interia.pl.

- Nie rozumiem, o co ci chodzi… Miałam chwilę załamania… - Malicka początkowo zacznie udawać, że nie widzi żadnego błędu w swoim postępowaniu i po prostu wyjechała by odpocząć. - (...) Tak trudno to zrozumieć? Poczułam, że mam wszystkiego dość… Spakowałam torbę, wyszłam z domu, wyjechałam. Powinnam zawiadomić kogoś w pracy, ale byłam wtedy w takim stanie, że… - zacznie tłumaczyć prawniczka w 1750 odcinku "M jak miłość", ale mąż Magdy nie da się nabrać.

- Spokojnie zarezerwowałaś pensjonat, pożyczyłaś samochód… Tak, żeby nikt nie mógł cię namierzyć. Do tego ślady krwi... mój szalik... lipne maile... - wyliczy Andrzej, uświadamiając kobiecie iż zdaje sobie sprawę z faktu, że chciała go wtrącić do więzienia w ramach zemsty. 

- Na co liczyłaś? Że mnie wsadzą? Przecież jako dobra prawniczka na pewno wiesz, że na podstawie spreparowanych dowodów żaden prokurator nie postawiłby mi zarzutów. Więc po co to wszystko? – cytuje wspomniany portal. - Jak ty musisz mnie bardzo nienawidzić… - doda Andrzej. - Powiedz, czy to, co zrobiłaś, przyniosło ci choć trochę ulgi? – zapyta. 

- (...) Chcesz wiedzieć, dlaczego to zrobiłam? Może chciałam, żebyś chociaż przez chwilę poczuł, jak to jest, kiedy twoje życie rozpada się na kawałki… Tylko tyle i aż tyle. Rozumiesz? (...) Jeśli chodzi o mnie, to zamyka wszystkie sprawy między nami. Już na zawsze - poinformuje Julia i jednocześnie wywiesi białą flagę. Tylko co z tą informacją zrobi Andrzej? Zdradzamy, że nie pozwie Malickiej i będzie chciał zakończyć jej temat raz na zawsze. 

M jak miłość. Powrót ojca Nadii. Dima odbierze Budzyńskim córkę?
Najnowsze