M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Dramat u Mostowiaków. Załamana Barbara poszuka ratunku u księdza. Pozostanie już tylko modlitwa za wnuczkę - ZDJĘCIA

2023-09-19 8:41

W 1746 odcinku "M jak miłość" do Barbary (Teresa Lipowska) dotrą dramatyczne wieści o rozpadzie kolejnego małżeństwa u Mostowiaków, o tym, że jedna z jej wnuczek zerwała kontakt z rodziną i przepadła bez śladu! A wraz z nią jej dziecko. Dla seniorki rodu będzie to bolesny cios. Załamie się do tego stopnia, że w 1746 odcinku "M jak miłość" zwróci się po pomoc do miejscowego księdza proboszcza (Maciej Damięcki). Barbara ze łzami w oczach zamówi mszę za rodzinę, modlitwę w intencji wnuczki, żeby wreszcie się opamiętała. Czy to jednak pomoże? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" nie będzie już żadnej nadziei, że w domu Mostowiaków zamieszkają znów razem Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Po tym co ostatnio odstawiła wnuczka Barbary, jak uciekła przed mężem z Grabiny, a w liście pożegnalnym wyjaśniła, że zabierze ich przybraną Kalinkę (Oliwia Kępka) do nowych znajomych z kursu jogi, wydawało się, że może jeszcze jakoś Lisiccy się dogadają. Bartek pojechał przecież za Ulą do Australii, był gotów zostać z nią tam, żeby Kalinka po śmierci biologicznych rodziców, Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), miała chociaż ich.

Miesiąc po tych wydarzeniach w "M jak miłość" Bartek znalazł pracę na budowie, dojeżdżał do Uli i córki na jej kursy jogi w podejrzanym gronie. Ale drogi Lisieckich powoli zaczęły się rozchodzić coraz bardziej. Do Barbary zaczęły dochodzić kolejne niepokojące wiadomości o Uli, że zostawiła Bartka, bo znalazła nowy cel w życiu i postanowiła walczyć o własne szczęście. Opętana przez podejrzanych znajomych Ula przedłużyła kurs jogi, odsunęła Bartka od córki, a zdesperowany Lisiecki musiał spełnić jej żądania, by zobaczyć Kalinkę.

W 1746 odcinku "M jak miłość" będzie jeszcze gorzej, bo Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przekaże Barbarze, że małżeństwo Uli i Bartka ostatecznie się rozpadło. Ona wyjechała z Kalinką do innego miasta, zerwała kontakt nawet z ojcem Markiem (Kacper Kuszewski), a jej mąż też nagle zniknął. Seniorka rodu Mostowiaków nie zapanuje nad nerwami. -  Boże, ale jak? Dlaczego? Przecież te dzieciaki tak się kochały - Barbara nie będzie mogła uwierzyć w to, co usłyszy od córki.

Zrozpaczona Mostowiakowa odwiedzi księdza proboszcza (Maciej Damięcki) na plebanii, by zamówić mszę w intencji rodziny, Uli i Bartka, żeby się dogadali, pogodzili i dla dobra Kalinki znów byli razem. Ale czy modlitwa za Ulę przyniesie oczekiwany cud? Przy okazji pozna kleryka Grzegorza (Paweł Janyst), młodego księdza zaprzyjaźnionego z Anetą (Ilona Janyst), który zostanie nowym wikariuszem w parafii w Lipnicy.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze