M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Wielkie szczęście Magdy i Andrzeja w siedlisku pryśnie w sekundę - ZDJĘCIA

2023-10-03 9:45

W 1745 odcinku "M jak miłość' Magda (Anna Mucha), Nadia (Mira Fareniuk) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą szczęśliwi jak nigdy. W ukochanym siedlisku odnajdą spokój i schronienie przed problemami. Chociaż Budzyńskich czeka trudna rozmowa z dziewczynką, postarają się udowodnić jej swoją miłość. W 1746 odcinku "M jak miłość" wszyscy zaznają pięknych chwil w siedlisku, będą bawić się jak zgrana rodzinka, ale niestety nikt nie przewidzi, że piękny czas pryśnie w sekundę. Sprawdź, co czyha na Magdę i Andrzeja.

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" Magda, Andrzej i Nadia zaznają szczęścia w siedlisku. Nawet mimo trudnej sytuacji rodzinnej dziewczynki i oskarżeń wiszących nas Andrzejem, znajdą czas na wspaniałą zabawę. Budzyńscy postanowią sprawić przyszywanej córce prezent i kupią jej uroczy rower. Nadia niezmiernie się ucieszy z pięknego prezentu. To na chwilę ukoi jej żal i nerwy, spowodowane dowiedzeniem się prawdy o śmierci mamy. Budzyńska przeprowadzi z dziewczynką poważą rozmowę, w której zapewni ją o swojej miłości i pełnym wsparciu. 

- Czy ty mnie kochasz? - zapyta dziewczynka, kiedy Magda zabierze ją na pomost w siedlisku. 

- Oczywiście, że tak - od razu zadeklaruje Budzyńska. 

- I nigdy mnie nie zostawisz?

- Niee! Nadia, co się dzieje?! - zapyta się przestraszona Magda i wyjdzie na jaw, że Nadia myśli o tacie, z którym wciąż nie ma kontaktu. 

Prezent Budzyńskich dla Nadii poprawi humor wszystkim

Po poważnych rozmowach przyjdzie czas na zabawę nowym rowerkiem. Nawet Andrzej wczuje się w rolę i spróbuje przetestować sprzęt. Zadowolona Magda zacznie nagrywać poczynania męża i dziewczynki. Budzyński jeszcze tego samego dnia skontaktuje się z pewną osobą, która pomaga mu odnaleźć ojca Nadii. Wciąż pozostanie tajemnicą, co dzieje się z Dimą (Michaił Pszeniczny).

- Tak, rozumiem... Dobrze, w takim razie czekamy. Nadia bardzo czeka, staramy się nie tracić nadziei. Proszę nas informować - powie Andrzej przez telefon w 1745 odcinku "M jak miłość". Nadii postara się oszczędzić kolejnych smutków i póki co nie informować dziewczynki o tym, że jej ojca nie udaje się namierzyć. 

Niestety wiadomo już, że szczęście Budzyńskich z Nadią w siedlisku nie potrwa długo. Niebawem w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Dima żyje, przebywa w szpitalu i chce jak najszybciej dostać się do córki. To dobra wiadomość, że ojciec Nadii się odnajdzie, ale do Budzyńskich dotrze, że mogą stracić dziewczynkę na zawsze... To złamie Magdzie serce. 

M jak miłość, odcinek 1745 ZWIASTUN. Nadia dowie się o śmierci matki. Budzyński i Werner zdemaskują Julię
Listen on Spreaker.
Najnowsze