M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1749: Ojciec Nadii wróci! Dojdzie do siebie w szpitalu i przyjedzie do Budzyńskich - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-28 7:52

W 1749 odcinku "M jak miłość" Dima (Michaił Pszeniczny) będzie przygotowywał się do powrotu po córkę! Ojciec Nadii (Mira Fareniuk) znajdzie się w szpitalu, pod opieką lekarza (Siergiej Berezkho), który postara się poprawić jego stan. Widać będzie, że Dima jest słaby, dopiero dochodzi do siebie po traumatycznych wydarzeniach, ale w jego oczach nie zabraknie chęci walki. Sam Michaił Pszeniczny, aktor grający ojca Nadii w "M jak miłość" przyznaje, że Dima ma swój plan. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) na pewno mogą spodziewać się jego wizyty. Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1749 - poniedziałek, 16.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ojciec Nadii powróci w 1749 odcinku "M jak miłość"! Dima wreszcie znajdzie się pod opieką lekarza w szpitalu, po traumatycznych wydarzeniach podczas wojny w Ukrainie. Przypomnijmy, że mężczyzna najpierw dostał się do niewoli, w rosyjskim więzieniu cierpiał katusze, a potem udało mu się przedostać na teren Ukrainy. Pobity, wyczerpany i słaby, cały czas myślał o córeczce. To Nadia dała mu chęć walki o "lepsze jutro". Z najnowszych "Kulis M jak miłość" wynika, że Dima zrobi wszystko, byle wrócić po Nadię. Prawdopodobnie nie wie jeszcze, pod czyją jest opieką. Wiadomo już, że mężczyzna będzie leczony w szpitalu w Ukrainie, ale kiedy tylko zostanie wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, zażąda wypuszczenia go z placówki by jak najszybciej ruszyć do Polski po dziecko.

- Kiedy tracisz wszystko, co miałeś w życiu, próbujesz znaleźć kogoś, dla kogo warto żyć - mówi wzruszające słowa Michaił Pszeniczny, który wciela się w postać ojca Nadii. - W przypadku Dimy, jest to jego córka i zrobi dla niej wszystko. Żyje dla niej i miejmy nadzieję, że ją odnajdzie - dodaje aktor. 

Dima odnajdzie córkę, a Budzyńscy stracą Nadię?

W 1749 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą sceny Dimy w szpitalu, gdzie z temblakiem na ręku i opatrunkiem na głowie, zawalczy o każdy krok. Hardy mężczyzna zignoruje ból i będzie myślał jedynie o tym, żeby odnaleźć Nadię. Nie wie jednak, że Magda z Andrzejem pokochali dziewczynkę jak własną córkę, a Budzyńska za nic nie chciałaby jej stracić. Co więc w przypadku, kiedy Dima pojawi się po Nadię? Przecież nie będą wychowywać dziecka wspólnie. 

- Nadia cięgle tęskni za tym ojcem, nawet jeśli ona próbuje to gdzieś skrywać, po to może by nas nie ranić, to wychodzi w snach... - tłumaczy Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość".

- Wszyscy jesteśmy w takim oczekiwaniu, dziwnym i niepewnym. Andrzej próbuje się czegoś dowiedzieć, ale wie, że ta informacja będzie z jednej strony wielkim szczęściem, a dla Magdy będzie czymś bardzo bolesnym... Magda się coraz bardziej angażuje, a przecież pamiętajmy, że jedno z rodziców jeszcze może wrócić - dodaje ważne słowa serialowy Budzyński. I faktycznie, kiedy Dima wróci po Nadię, Magdzie może pęknąć serce. 

M jak miłość. Powrót ojca Nadii. Dima odbierze Budzyńskim córkę?
Najnowsze