M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Werner wpadnie na trop oszustwa Julii! Wszyscy śmiali się z Adasia, a teraz pokaże psychopatce, gdzie raki zimują - ZDJĘCIA

W 1745 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński), po latach występowania jako osoba godna pożałowania, pokaże na co go stać! Adam jako pierwszy domyśli się, że za zniknięciem Julii (Marta Chodorowska) kryje się ona sama! Odcinek 1745 "M jak miłość" będzie w ogóle fatalny dla Malickiej. Policja zamiast dalej nękać Andrzeja (Krystian Wieczorek), uzna go za niewinnego, a Sylwia (Hanna Turnau) zostanie wezwana na komisariat. Nikt jednak nie będzie już mógł odmówić Wernerowi rozumu, bo to on jako pierwszy odkryje, że Julia to psychopatka! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" nad psychopatką Julią zbiorą się czarne chmury. Malicka będzie sobie popijała spokojnie wino w Toskanii, ale w Warszawie jej los zdaje się być przesądzony. Po pierwsze, prowadzący sprawę jej rzekomego zaginięcia podkomisarz Zięba (Cezary Jankowski) po raz pierwszy stwierdzi, że Andrzej może być niewinny. Stanie się to podczas jego rozmowy z Sylwią, która dostanie od niego ostrzeżenie. Ale i tak to Werner rozłoży wszystkich na łopatki!

Do tego momentu w 1745 odcinku "M jak miłość" Werner był uznawany za osobnika lekkomyślnego, leniwego, takiego "Piotrusia Pana". Zamiast sprawami klientów kancelarii Adaś żył głównie swoimi romansami, które zawsze kończyły się tak samo. Andrzej często pocieszał załamanego i miał do niego iście "anielską cierpliwość". Aż w końcu Adam za to wszystko odwdzięczy się przyjacielowi, jak należy! 

Nie zdziwiłbym się, gdyby to całe zniknięcie" Julia sama nakręciła - jako pierwszy zauważy Adam Werner 1745 odcinku "M jak miłość".

Jaka będzie reakcja otoczenia Adama w 1745 odcinku "M jak miłość"? Czy tym razem potraktują go poważnie? Wiele zapowiada na to, że tak i dzięki niemu Julia skończy tak, jak na to zasługuje. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: Żałosny koniec Julii Malickiej. Policja uzna Andrzeja za niewinnego, a Werner odkryje prawdę, że psycholka sama wszystko nakręciła - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze