M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Żałosny koniec Julii Malickiej. Policja uzna Andrzeja za niewinnego, a Werner odkryje prawdę, że psycholka sama wszystko nakręciła - ZDJĘCIA

Już w 1745 odcinku "M jak miłość" obłąkańczy spisek Julii (Marta Chodorowska) zbliży się do słusznego końca. Komisarz Zięba (Cezary Jankowski), prowadzący sprawę rzekomego zabójstwa Malickiej przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) odkryje, że prawnik jest najpewniej niewinny. A Werner (Jacek Kopczyński) wpadnie na to, jak wyglądała prawda i jako pierwszy zdradzi w 1745 odcinku "M jak miłość", że sama to wszystko ukartowała! I tak Julia będzie musiała się pożegnać ze swoim chorym planem zemsty. Czy Malicka za wszystkie swoje oszustwa pójdzie siedzieć?

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" skończy się dobra passa psychopatki Julii we wrabianiu Andrzeja. Jak pamiętamy, Malicka uciekła za granicę zostawiając po sobie "ślady zbrodni", w tym "dowód koronny" w postaci szalika Andrzeja. Jak mówiła grająca Julię Chodorowska w "Kulisach M jak miłość" do tego momentu "wszystko jej będzie szło jak z płatka". Ale prawda w końcu wyjdzie na wierzch!

Komisarz Zięba w 1745 odcinku "M jak miłość" zacznie tłumaczyć oszalałej z zemsty Sylwii, że Andrzej może być niewinny. Kostecka będzie miała bardzo głupią minę w tej scenie na komisariacie. 

- Co się stanie, jeżeli okaże się, że mecenas Budzyński jest niewinny?! - zapyta policjant ostrym tonem Sylwię. - Co pani wtedy zrobi?!

Później Werner weźmie się za Sylwię w 1745 odcinku "M jak miłość". - Nie zdziwiłbym się, gdyby to całe "zniknięcie" Julia sama nakręciła". 

Tak więc w 1745 odcinku "M jak miłość" Andrzej już nie tylko nie będzie sam ze swoim problem niesłusznego oskarżenia. Po jego stronie staną Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) i Werner, a nawet komisarz Zięba. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: To Werner i Rotkiewicz wyciągną Andrzeja z dna rozpaczy. Tak pozna prawdę o Julii i Sylwii – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze