M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Tajemnicze spotkanie Barbary na cmentarzu na zawsze odmieni los Mostowiaków. A wszystko przez Lilkę! - ZDJĘCIA

W 1743 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) wybierze się na cmentarz, aby odwiedzić grób świętej pamięci Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz). Głowa rodziny Mostowiaków nie będzie się spodziewać, że czeka ją tam szokujące spotkanie. Przyjazd ważnej osoby na zawsze zmieni życie Mostowiaków. Tajemnicze spotkanie pociągnie za sobą równie tajemne przymierze i losy najważniejszej rodziny "M jak miłość" staną w 1743 odcinku pod znakiem zapytania. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1743 odcinku "M jak miłość" Barbara wybierze się na grób ukochanego męża Lucjana. W skupieniu i w ciszy Mostowiakowa będzie kontemplowała ich wspólne życie, a tu nagle pojawi się bardzo ważny członek rodziny. Barbara bardzo ucieszy się na ten widok, bo przecież niezmiernie tęskni i troszczy się o każdą osobę, która opuściła Grabinę. Ale tym razem radość pomiesza się z przerażeniem... Kogo zastanie Barbara na cmentarzu przy grobie Lucjana? 

Na grób dziadka w 1743 odcinku "M jak miłość" wybierze się także ukochany wnuk Barbary, Mateusz. Nikt nie będzie się go spodziewał, bo przecież odpłynął w kolejny rejs statkiem, uciekając z Grabiny przed Lilką. Tym razem jednak młody Mostowiak posunie się jeszcze o krok dalej.  

Przypomnijmy - Lilka w "M jak miłość" zdradziła Mateusza z milionerem Ethanem (Paweł Roman), ale ciężko tego pożałowała, bo gość okazał się groźnym bandytą. Była żona Mateusza znękana przez kochanka wróciła do Grabiny i próbowała go odzyskać. Mateusz jednak nie mógł na nią patrzeć, więc szybko z domu wyjechał, zaciągając się na kolejny statek. Skutki tego wszystkiego zobaczymy właśnie w 1743 odcinku serii. 

Barbara w 1743 odcinku "M jak miłość" uściska mocno Mateusza, ale nie do końca uraduje się z tego, jak się zmienił. Z chmurnego marynarza nie zostanie już nawet ślad, a w jego miejsce pojawi się dzielny wojak Mostowiak!

Okazuje się, że w 1743 odcinku "M jak miłość" Mateusz oznajmi, iż dzięki staremu marynarzowi, którego poznał na statku, zaciągnął się do wojska. A to jeszcze nie koniec. Mostowiak zawiąże tajny pakt z Arturem Rogowskim (Robert Moskwa), który pomoże mu zebrać wszystkie dokumenty do tego, aby stać się zawodowym żołnierzem. 

Jak taka poważna decyzja wpłynie na losy Mostowiaków? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość" od poniedziałku, 25.09 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Wypadek Marcina i Jakuba zmieni bieg wydarzeń. Chodakowski i Karski rzucą się w pogoń za dilerem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze