M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Wypadek Marcina i Jakuba zmieni bieg wydarzeń. Chodakowski i Karski rzucą się w pogoń za dilerem - ZDJĘCIA

2023-09-12 23:11

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zaangażują się w śledztwo przeciwko podejrzanemu dilerowi. Detektywi na poważnie wezmą do siebie zlecenie i schwytanie groźnego bandyty. Nie przewidzą, że pościg za wrogiem przysporzy im wielu kłopotów, a dla Marcina będzie to podwójny szok, bo od tego momentu, jego życie stanie na głowie! W 1744 odcinku "M jak miłość" okaże się, że przypadkowa ofiara może zmienić dalsze losy Chodakowskiego.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Marcin i Jakub zajmą się kolejnym zleceniem detektywistycznym. W 1744 odcinku "M jak miłość" ruszą w pościg za niebezpiecznym dilerem. Wszystko zacznie się od zlecenia obserwacji pewnej nastolatki, a Karski i Chodakowski wyśledzą dziewczynę. Zobaczą ją w parku jak podchodzi do podejrzanego mężczyzny i wtedy na własne oczy przekonają się, że właśnie mają na widoku sprawcę. Od razu podejmą działania, będą wiedzieli, że to dobra okazja do schwytania dilera na "gorącym uczynku". Podejrzany nie podda się jednak bez walki i rzuci się do ucieczki! Rozpocznie się pościg, a Marcin i Jakub nie cofną się przed niczym. Niestety nie przewidzą, że w wyniku schwytania bandyty, ucierpi niewinna osoba.

Marin w 1744 odcinku "M jak miłość" natychmiast pomoże poszkodowanej brunetce. Kobieta zostanie lekko poturbowana, bo znajdzie się w tym samym parku, w którym dojdzie do pościgu za bandytą. Poszkodowana zostanie niechcący przewrócona, a Chodakowskiego zmartwi jej los, tym bardziej, że zauważy u nieznajomej kule... 

Śledztwo Karskiego i Marcina w 1744 odcinku "M jak miłość" przybierze szokujący obrót 

Nikt nie spodziewa się, że śledztwo i pościg za bandytą, okażą się przełomowe dla Chodakowskiego. Wcale nie chodzi o jego sprawy zawodowe, a o fakt, że nieznajoma poszkodowana z parku, okaże się młodszą siostrą Kamy (Michalina Sosna)! Detektyw spędzi noc u tancerki, zanim w ogóle pojedzie na akcję. Sytuacja stanie się niezręczna, bo Kama spróbuje pocałować go z rana, ale on się odsunie. Pewnie pomyśli, że może "od tak" odciąć się od striptizerki i potraktować znajomość jako jednorazową przygodę, ale nic z tego. Sytuacja stanie się skomplikowana, bo dość szybko wyjdzie na jaw, że Ania (Alina Szczegielniak) to siostra Kamy, a dzięki pomocy Marcina, nic się jej nie stanie. Problem zacznie się w momencie, w którym Ania zakocha się w Chodakowskim, a przecież tak samo na na niego chrapkę seksowna Kama... Marcin znajdzie się w centrum niezłego zawirowania. 

M jak miłość. Werner doniesie Kamilowi na Sylwię! Nawet nie lubi swojej kochanki
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany