M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Ślub Jagody i Tadeusza okazją do zemsty Oli! Zaczai się na młodych przed domem Modrego - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-25 19:59

Ślub Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) w 1743 odcinku "M jak miłość" nie obędzie się bez przeszkód! Dojdzie nawet do tego, że para młoda w ogóle nie będzie się pobrać, bo zabraknie urzędnika udzielającego im ślubu. A kiedy nadejdzie czas wesela w domu Józefa Modrego (Stefan Friedmann) ktoś spróbuje zepsuć przyjęcie! Opętana chorą nienawiścią do młodych, żądzą zemsty Ola (Justyna Karłowska) zaczai się na nowożeńców przed domem. Zrobi się naprawdę groźnie, bo Ola uroi sobie, że to ona powinna zostać żoną Tadzia. Jak daleko się posunie? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA oraz WIDEO z "Kulis serialu".

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jagoda i Tadeusz w 1743 odcinku "M jak miłość" wezmą ślub, chociaż w dniu ceremonii nie zabraknie niespodzianek i nic nie będzie szło po myśli narzeczonych! Ślubna katastrofa będzie wisiała w powietrzu, a oliwy do ognia doleje zwłaszcza Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wpadnie do pary młodej wykrzykując na cały głos, że ślubu nie będzie. Pani sołtys doniesie o "drobnym" problemie z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, który miał poprowadzić uroczystość w domu Modrego.

Po tych słowach w 1743 odcinku "M jak miłość" Jagoda wpadnie w totalną panikę. Nikt, nawet Tadeusz, nie będzie w stanie jej uspokoić. - Jak mam się nie przejmować, kiedy wszystko idzie nie tak?! - zapyta załamana panna młoda. Dość szybko okaże się, że kłopoty z urzędnikiem to dopiero zapowiedź prawdziwych tarapatów, czyhającego na nowożeńców zagrożenia.

Niespodziewanie i bez zaproszenia przed domem Modrego w 1743 odcinku "M jak miłość" pojawi się Ola, była ukochanaTadeusza, której nie zdążył się oświadczyć, bo go zostawiła dla swojego męża. Żądna zemsty Ola będzie z ukrycia przez drewniane ogrodzenie obserwować Jagodę i Tadeusza, gotowa na wszystko, by zniszczyć ich szczęście.

- To miał być mój dzień. Mój pierścionek, moja sukienka, mój Tadzio! - będzie powtarzać do siebie coraz bardziej zła i nakręcona Ola, która aż do 1743 odcinku "M jak miłość" nie ujawniała zaburzeń psychicznych. Nigdy też nie dała po sobie poznać, że mogłaby skrzywdzić Tadzia, Jagodę albo kogoś z bliskich ich osób. Teraz jednak okaże się, że Ola jest niezrównoważona i bardzo niebezpieczna.

Ślubu Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" nie uda się Oli popsuć, ale tak łatwo nie odpuści i nie da im spokoju. Dowód? Kilka dni później ukradnie suknię ślubną Jagody, a do dopiero niewinny początek tego, co dla nich przygotuje.

Jakiś czas później, w 1747 odcinku "M jak miłość", Ola da Tadeuszowi i jego żonie w prezencie domowe przetwory, do których dorzuci pewien tajny składnik - silny lek psychotropowy. Gdy jeden z jej wyrobów spróbuje Modry, od razu zacznie się źle czuć. Opętana chorą zemstą Ola następnie wrzuci do ogniska suknię ślubną Jagody.

M jak miłość. Jagoda i Tadeusz w niebezpieczeństwie! Ola będzie chciała spalić ich żywcem
Listen on Spreaker.
Najnowsze