M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Katastrofa przed ślubem Jagody i Tadeusza! Zgubią obrączki i nie będzie komu udzielić im ślubu - ZDJĘCIA

2023-09-12 8:58

W 1743 odcinku "M jak miłość" ślub Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) będzie zagrożony, a na młodą parę spadnie seria pechowych zdarzeń i piętrzących się przeszkód! Zacznie się od wpadki ze ślubnym garniturem Tadeusza, który od dawna walczy z nadwagą. Potem okaże się, że na ślub do domu Józefa Modrego (Stefan Friedmann) nie przybędzie urzędnik. Jakby tego było mało w 1743 odcinku "M jak miłość" świadkowa Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zgubi obrączki, a bez nich ślub Jagody i Tadeusza się nie odbędzie. W decydującym momencie przed domem pojawi się też zazdrosna Ola (Justyna Karłowska). Zobacz ZDJĘCIA i przekonaj jak się skończy ślub tej pary.

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania, a najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych, tak długo przez nich oczekiwany upłynie pod znakiem stresu, pechowych wydarzeń. Para młoda zacznie panikować coraz bardziej, bo im bliżej będzie ślubu, tym wszystkie znaki na ziemi i niebie będą wskazywały, że uroczystość może w ogóle nie dojść do skutku.

A zacznie się od tego, że w 1743 odcinku "M jak miłość" Jagodę załamie garnitur ślubny Tadeusza. Nie sprawdzi wcześniej jak będzie się prezentował jej przyszły mąż i dopiero w ostatniej chwili zauważy, że cierpiący na nadwagę Tadzio ostatnio sporo schudł i w związku z tym garnitur jest na niego za duży. Z pomocą narzeczonym pośpieszy Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), żona Staszka (Sławomir Holland), ojca Jagody, która błyskawicznie załatwi krawcową i niezbędne poprawki.

Tyle tylko, że w 1743 odcinku "M jak miłość" krawcowej trochę za bardzo spodoba się pan młody, a flirt z Tadeuszem wywoła natychmiastową reakcję Jagody. Ślubna katastrofa będzie wisiała w powietrzu gdy niespodziewanie Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) wpadnie do młodej pary z wiadomością, że ślubu nie będzie, bo pojawi się problem z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, który miał połączyć zakochanych węzłem małżeńskim.

Jedynie Tadeusz w 1743 odcinku "M jak miłość" zachowa resztki spokoju. Do czasu aż mąż Kisielowej, jego świadek Robert Żak (Krzysztof Tyniec) będzie chciał rozluźnić nieco atmosferę i uraczyć go alkoholem. Tym razem to Jagoda będzie musiała uspokoić Tadzia, żeby nie wybuchł i nie popędził swojego drużby. Na szczęście urzędnik dotrze na ślub Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" w ostatniej chwili.

Ale żeby było jeszcze ciekawiej tuż przed ślubem w 1743 odcinku "M jak miłość" Marysia zorientuje się, że zgubiła gdzieś obrączki. Jak podaje portal światseriali.interia.pl. spanikowana Rogowska zadzwoni do Artura (Robert Moskwa), bo pomyśli, że obrączki pojechały razem z nim na sympozjum. Rogowski znajdzie tylko obrączkę Tadeusza, ale Jagody nigdzie nie będzie, więc Marysia postanowi dokupić drugą w Gródku. Ostatecznie zguba się odnajdzie i Artur obmyśli przerobienie dokupionej obrączki na pierścionek dla Marysi.

Na ślub Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" z oczywistych powodów zaproszenia nie dostanie Ola. Ale to nie powstrzyma byłej narzeczonej Tadzia, żeby zaczaić się przed domem Modrego, przyglądać się z ukrycia młodej parze i szaleć z wściekłości, że to nie ona teraz jest panną młodą. - To miał być mój dzień, mój pierścionek, moja sukienka... Moja i mojego Tadeusza! - Ola nie daruje sobie, że straciła szansę na ślub z Tadeuszem i nie ona została jego żoną.

Ostatecznie Jagoda i Tadeusz w 1743 odcinku "M jak miłość" powiedzą "tak", złożą przysięgę małżeńską przed urzędnikiem, ale wzbierająca nienawiść Oli od nowożeńców nie wróci nic dobrego na ich wspólną przyszłość. Zazdrosna Ola może im wyciąć jeszcze nie jeden numer! To jednak okaże się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2023.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze