M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Nagonka na Andrzeja! Kamil, Werner i Budzyński przekonają się do czego jest zdolna Sylwia - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-14 9:43

W 1742 odcinku "M jak miłość" kariera Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), dobre imię prawnika zaczną się walić w gruzy! A doprowadzi do tego Sylwia (Hanna Turnau), tak samo psychiczna i mściwa jak Julia Malicka (Marta Chodorowska) przyjaciółka "zaginionej" byłej kochanki Andrzeja. To ona dostarczy policji dowód, że Budzyński mógł zabić Julię. Jakby tego było mało w 1742 odcinku "M jak miłość" doniesie mediom na Andrzeja i w internecie pojawią się artykuły szkalujące prawnika, że jest zamieszany w zaginięcie kochanki. Nie tylko on, ale także Kamil (Marcin Bosak) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) przekonają się do czego jest zdolna Sylwia. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej Budzyński w 1742 odcinku "M jak miłość" zostanie oskarżony o zabójstwo Julii i będzie skończony jako prawnik? Na szczęście jeszcze nie, ale wszystko będzie zmierzało ku temu, żeby postawić Andrzejowi zarzuty w sprawie zaginięcia jego byłej kochanki. Śledztwo policji, które prowadzi podkomisarz Paweł Zięba (Cezary Jankowski) na razie nie wykaże nic, co mogłoby pogrążyć Budzyńskiego.

Ale dowód przeciwko niemu w 1742 odcinku "M jak miłość" dostarczy policjantowi Sylwia. To ona znajdzie szalik Andrzeja, który Julia wcześniej ukradła i celowo podrzuciła w swoim domu, kiedy upozorowała brutalny napad. Przyjaciółka Julii zezna także na policji, że Budzyński od miesięcy wysyłał do Malickiej SMS-y i wiadomości e-mail z pogróżkami, dręczył ją i napastował. Najmocniejszym dowodem przeciwko Andrzejowi będzie odnaleziony w porzuconym telefonie Julii SMS, który sama do siebie wysłała z telefonu Andrzeja.

Podczas przesłuchania Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" nie zdoła wyjaśnić dlaczego jego szalik był w domu Julii, ani też nie wytłumaczy się z SMS-a z pogróżkami, którego rzekomo wysłał. Podkomisarz Zięba zabroni Budzyńskiemu wyjeżdżać za granicę do końca śledztwa.

Ale najgorsze w 1742 odcinku "M jak miłość" nadejdzie kiedy w internecie pojawią się artykuły oczerniające Andrzeja, oskarżające go o udział w zaginięciu Julii. Budzyński z pikslem na twarzy trafi na pierwsze strony serwisów newsowych: "Znany prawnik zamieszany w zaginięcie kochanki? Nasze źródła potwierdzają"

Takie rewelacje na temat Andrzeja w 1742 odcinku "M jak miłość" to będzie sprawka Sylwii. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, bo z usług kancelarii zaczną rezygnować kolejni klienci. Kamil i Werner ustalą, że za nagonką na Budzyńskiego stoi właśnie Sylwia. - Ale kto to mógł zrobić? - zapyta Adam z niedowierzaniem.

- Obstawiam, że twoja przyjaciółka Sylwia!- uzna Kamil. - I że to moja wina?!- oburzy się Werner. - Dobra, dobra, nieważne! Trzeba się skontaktować z administratorem strony. Trzeba to zdjąć, zanim stracimy kolejnych klientów! - zacznie działać Gryc.

- Przestańcie... To jest moja sprawa! - utnie temat Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość". Czy intryga Julii wyjdzie w końcu na jaw? A jeśli nie czy Budzyński zdoła udowodnić, że jest niewinny? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Ale mamy już pewność, że Julia zostanie złapana i zatrzymana przez policję i trafi na przesłuchanie do podkomisarza Zięby. 

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze