M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej już nigdy nie będzie wolny? Policja postawi sprawę jasno – ZDJĘCIA

Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" straci wolność. Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie miał coraz większe kłopoty z powodu zniknięcia psychopatki Julii (Marta Chodorowska). Malicka zostawi po sobie nie tylko "dowody" zbrodni, ale i Sylwię (Hanna Turnau), która zapiekle będzie walczyła o "sprawiedliwość" dla przyjaciółki. Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie co rusz wzywany na przesłuchanie, a kiedy podkomisarz Zięba (Cezary Jankowski) dostanie jego szalik z mieszkania Julii, zrobi się poważnie. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Andrzejowi grunt zacznie się palić pod nogami. Psycholka Julia będzie triumfować z oddali obserwując jak jej spisek niszczy dorobek życia Budzyńskiego. Andrzej będzie wzywany na kolejne przesłuchania na policję. Kiedy Sylwia dostarczy śledczemu dowód w postaci szalika męża Magdy (Anna Mucha), znalezionego w mieszkaniu Julii, zrobi się bardzo nieprzyjemnie.  

- Sytuacja jest tak przedstawiana, że to burzy dopiero co odbudowany spokój, karierę i wszystko dookoła - zdradził Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość", co się stanie, kiedy zostanie oskarżony o zabójstwo Julii. - Wszyscy czują takie podskórne zagrożenie, które może ich wykoleić - dodał gwiazdor ze smutkiem. 

W 1742 odcinku "M jak miłość" zada Andrzejowi pytanie, na które będzie tylko jedna prawdziwa odpowiedź. Szalik po prostu pogrąży męża Magdy, o czym psychopatka Julia wiedziała od samego początku. 

- Czy ten szalik należy do pana? - zapyta Zięba. 

- Możliwe. Wygląda jak szalik, który zgubiłem jakiś czas temu...

- A kiedy pan go zgubił?

- Miesiąc temu, może dwa...

- Proszę mi przypomnieć... Podczas naszej ostatniej rozmowy twierdził pan, że w domu zaginionej nie był pan od jesieni zeszłego roku, czy tak? Więc jak ten pański szalik mógł znaleźć się w domu pani Malickiej? Bo tam właśnie został znaleziony

- Jeśli to rzeczywiście mój szalik, nie potrafię tego wytłumaczyć.

- Tak samo jak wiadomości do Julii Malickiej z pańskiego numeru, której rzekomo pan nie wysłał? 

- Tak!

Na tym w 1742 odcinku "M jak miłość" zakończy się przesłuchanie mecenasa Budzyńskiego przez komisarza Ziębę. Ale śledczy rzuci jeszcze jedno na pożegnanie. 

- Gdyby pan zamierzał wyjeżdżać za granicę, proszę nas uprzedzić, dobrze? Na wypadek gdybyśmy potrzebowali jeszcze jakiś informacji...

W tym momencie "M jak miłość" skończy się wolność Andrzeja. Już nie będzie mógł sam decydować o tym co robi, z kim robi, ani gdzie. Czy mąż Magdy zdoła ujawnić spisek psychopatki i odzyska godność?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej tylko Magdzie wyzna prawdę o psychopatce Julii. A potem ją zniszczy - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze