M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1736: Życie Piotrka w rękach Ewy Kalinowskiej! Rogowski będzie błagał ją o ratunek dla syna Marysi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-29 21:51

W 1736 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) będzie bliski śmierci na zawał serca! Zduński zemdleje i przestanie oddychać, a jego serce zatrzyma się podczas pobytu z Kingą (Katarzyna Cichopek) w Grabinie. Nie umrze tylko dzięki szybkiej reakcji żony, podjętej przez nią reanimacji. Ale w szpitalu w Gródku rodzina Piotrka usłyszy od lekarzy, że jego stan jest krytyczny. Zdesperowany Artur Rogowski (Robert Moskwa) w 1736 odcinku "M jak miłość" wezwie na ratunek Ewę Kalinowską (Anna Kerth), wybitną kardiolog. Co ona na to? Czy pomoże ocalić Piotrka? Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1736 - emisja we wtorek, 29.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Tylko cud sprawi, że w 1736 odcinku "M jak miłość" zawał serca Piotrka nie skończy się jego śmiercią. Na szczęście Kinga w porę zareaguje gdy znajdzie nieprzytomnego Piotrka na terenie siedliska w Grabinie. Natychmiast zadzwoni po karetkę, a potem wykona jeszcze jeden telefon, do Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), krzycząc co słuchawki, że Piotrek nie oddycha. Mąż Marysi zachowa zimną krew i pomoże Kindze ocalić Piotrka. Jednak w drodze do szpitala w Gródku serce Zduńskiego jeszcze raz się zatrzyma.

Umierający Piotrek w 1736 odcinku "M jak miłość" natychmiast przejdzie zabieg, koronarografię, żeby odblokować zatkaną tętnicę. A zrozpaczona Kinga nie będzie w stanie pojąć jak mogło do tego dojść. Przecież Piotrek jest taki młody, ostatnio był na badaniach u kardiologa, czuł się gorzej, ale sytuacja była opanowana.

Po operacji Piotrka tylko Rogowski w 1736 odcinku "M jak miłość" będzie w stanie porozmawiać z lekarzami. Kinga i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie dadzą rady zapanować nad emocjami. Niestety zabieg nie da gwarancji, że Piotrek z tego wyjdzie, że jego serce okaże się na tyle silne, by przeżyć kolejne zatrzymania krążenia. W akcie desperacji Artur w 1736 odcinku "M jak miłość" zwróci się po pomoc do Ewy Kalinowskiej, która kiedyś pracowała w szpitalu w Gródku, jest jednym z najlepszych znanych mu kardiologów. - Słuchaj, Piotrek, syn Marysi miał zawał i jest w szpitalu w Gródku..

- Mój Boże, tak mi przykro. Miał już grafię? - telefon Rogowskiego wyrwie Ewę snu, ale w 1736 odcinku "M jak miłość" będzie autentycznie przejęta tym, co spotka syna wspólników. - Tak miał, ale mam do ciebie prośbę. Mogłabyś tu jutro zajrzeć. Tak na wszelki wypadek, wiesz jutro jest niedziela, to jakiś młody lekarz. Ja go kompletnie nie znam... - wyjaśni Artur, a Kalinowska uspokoi go, że kardiolog z Gródka to świetny specjalista.

- To pewnie Jurek, on jest bardzo dobrym lekarzem, ale jasne, przyjadę. Albo wiesz co, od razu przyjadę...

- Nie ma takiej potrzeby, ale dziękuję Ewa - doda Rogowski, który dzięki interwencji Ewy w 1736 odcinku "M jak miłość" będzie miał pewność, że Piotrek znajdzie się pod najlepszą opieką.

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze