M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Maciek wybaczy Andrzejowi zdradę! Po uzyskaniu siostry daruje mu, że skrzywdził matkę - ZDJĘCIA

2023-05-21 11:45

W 1733 odcinku "M jak miłość" w mieszkaniu Budzyńskich pojawi się Vlad Kowalenko (Wiaczeslaw Boguszewski), przez co Maciek (Franciszek Przanowski) od razu pomyśli, że to ojciec Nadii (Mira Fareniuk). Tym bardziej, że Ukrainiec będzie szukał Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), jednak szybko okaże się, że to jedynie przyjaciel Dimy (Michaił Pszeniczny), który poinformuje Budzyńskich, że w jego sprawie muszą być gotowi na wszystko. W tym momencie w 1733 odcinku "M jak miłość" adoptowany syn Budzyńskiej zda sobie sprawę, ile zrobił Andrzej i zdecyduje się wybaczyć mu zdradę Magdy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Vlad, po uwolnieniu z niewoli, zawita do Warszawy. Kowalenko będzie miał za zadanie odnaleźć Budzyńskich, którym Dima każe przekazać list do Nadii, a także swoją obrączkę, gdyż nie będzie on miał tyle szczęścia, co jego przyjaciel. Ojciec Ukrainki trafi do obozu o zaostrzonym rygorze, przez co jego dalszy los zawiśnie na włosku. Dlatego w 1733 odcinku "M jak miłość" Vlad niezwłocznie zjawi się w Warszawie, gdzie uda się do mieszkania Budzyńskich, jednak na miejscu zastanie wyłącznie Maćka. Oczywiście, adoptowany syn Magdy od razu pomyśli, że ma do czynienia z ojcem Nadii, w związku z czym skieruje go do siedliska, ale na miejscu szybko okaże się, to nie wcale nie Dima tylko jego przyjaciel!

W 1733 odcinku "M jak miłość" Kowalenko poinformuje Budzyńskich, że Dima trafił do obozu filtracyjnego, z którego może nie wyjść cało, czego będzie w pełni świadomy. Oczywiście, Vlad przekaże Magdzie i Andrzejowi ostatnie pamiątki po ojcu Nadii, które następnie trafią w ręce Ukrainki. Cała sytuacja będzie sporo kosztować nie tylko Magdę i Andrzeja, ale również i Maćka, który w 1733 odcinku "M jak miłość" zwierzy się ze swoich obaw jedynie Budzyńskiemu!

- Wiesz, że myślałem, że ten Vlad to ojciec Nadii - zacznie Maciek.

- Niestety nie - przyzna Andrzej.

- A jakie przyniósł informacje? - zainteresuje się.

- Ojciec Nadii trafił do obozu o zaostrzonym rygorze, więc musimy być przygotowani na każdy scenariusz - przekaże Budzyński.

W tym momencie w 1733 odcinku "M jak miłość" do Maćka dojdzie, ile tak naprawdę zrobił Andrzej w sprawie Nadii i tak samo jak Magda będzie mu za to wdzięczny. Wtedy adoptowany syn Budzyńskiej postanowi wybaczyć mu zdradę matki i stan, do którego ją doprowadził, gdyż uzna, że Andrzej już odkupił swoje winy i będzie naprawdę szczęśliwy, że Magda dała mu drugą szansę, a przez to z nimi został...

- Wiesz, miałem do ciebie żal, że zdradziłeś mamę, ale teraz myślę, że twoje miejsce jest tutaj. Z nami - przyzna Maciek, czym w 1733 odcinku "M jak miłość" ogromnie poruszy Andrzeja, który poda rękę na zgodę synowi Magdy, a on ją przyjmie!

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze