M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1730: Paweł nie dowie się, że Basia przeżyła pierwszy raz z Jaśkiem - ZDJĘCIE

2023-04-19 10:17

Paweł (Rafał Mroczek) nie dowie się o seksie Basi (Gabriela Raczyńska) w 1730 odcinku "M jak miłość". 18-latka i Jasiek (Stanisław Dusza) zdecydują się na pójście o krok dalej i zbliżenie w intymnej atmosferze. Zduński w ogóle nie przypuszcza, że nastoletnia córka chce uprawiać seks z chłopakiem i przyznał już France (Dominika Kachlik), że jeśli tylko dowiedziałby się o podobnej sytuacji, dorwałby Jaśka! W 1730 odcinku "M jak miłość" Paweł nie będzie świadomy tego, co Basia wyprawia za jego plecami.

"M jak miłość" odcinek 1730 - wtorek, 9.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1730 odcinku "M jak miłość" ma się wydarzyć coś, na co Basia i Jasiek długo czekali. Dojdzie do pierwszego seksu zakochanych?! Taki właśnie plan założą sobie 18-latkowie, ale oczywiście za plecami Pawła. Zduński w ogóle nie myśli, że jego 18-letnia córka chce uprawiać seks z chłopakiem i zakomunikował już raz góralce, że dorwie chłopaka jeśli dowie się, że taki fakt nastąpił. Sama Franka też wydaje się zaniepokojona sytuacją, szczególnie że raz przyłapała półnagiego Jaśka w mieszkaniu Basi. Właśnie wtedy poruszyła z mężem kwestie intymne nastolatki. Paweł nie dopuszcza do siebie myśli, że Basia pójdzie do łózka z ukochanym. 

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Basia w 1730 odcinku "M jak miłość" Basia będzie zdecydowana na poważny krok z Jaśkiem i da mu znać, że czuje się gotowa. 

- Jesteś absolutnie pewna? Na sto procent? Na tysiąc? Nie rozmyślisz się? - zapyta chłopak. 

- Nie. I nie musisz mnie ciągle o to pytać! - oznajmi 18-latka. - A może sam masz wątpliwości? - dopyta się. 

- Ja? No coś ty! - zaprze się Jasiek i tym sposobem umówią się na romantyczny wieczór. Chłopak przygotuje w mieszkanku przy bistro intymny klimat. Zapali świece i stworzy miłą atmosferę. 

Franka doniesie Pawłowi o schadzce Basi i Jaśka w 1730 odcinku "M jak miłość"?

Chłopak Basi nie przewidzi jednego. Do mieszkanka obok bistro wpadnie Franka i zobaczy całe przygotowania do upojnej nocy z Basią. Inteligentna góralka mocno się zdziwi, ale w mig pojmie, co właśnie się wyprawia. Basia w tym czasie znajdzie się u Ani (Gabriela Raczyńska) i zwierzy się kuzynce, że wybiera się na romantyczną schadzkę z ukochanym. 

- Zrobimy to! Jeszcze dziś. Ja i Jasiek... - cytuje wspomniany portal, a Wojciechowska będzie lekko zdziwiona. 

Paweł nie domyśli się, co wyprawia się za jego plecami. Córka nie przyjdzie do niego na zwierzenia, zapytać się o radę czy odbyć poważną rozmowę. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że o wszystkim doniesie mu żona! Jeśli Franka zdecyduje się poinformować Pawła o tym, co widziała w mieszkaniu Jaśka, Zduński na pewno wpadnie w szał. 

M jak miłość. Choroba Piotrka doprowadzi do tragedii. Czy mąż Kingi umrze?
Najnowsze