M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Radek zmusi Izę do odtrącenia Marcina! To przez podłego kochanka przy Szymku zażąda rozwodu - ZDJĘCIA

2023-04-20 9:27

W 1729 odcinku "M jak miłość" kochanek Izy (Adriana Kalska) okręci sobie ją w wokół palca do tego stopnia, że niewierna żona Marcina (Mikołaj Roznerski) nie będzie już podejmowała samodzielnych decyzji. Podły Radek (Philippe Tłokiński) manipuluje Izą od początku, ale teraz, kiedy zdradziła z nim Marcina, posunie się jeszcze dalej. Bo kochankowi Izy w 1729 odcinku "M jak miłość" nie wystarczy już, że odeszła od męża. Zmusi ją do tego, żeby odtrąciła Marcina, by nie zgodziła się na powrót do rodziny. Zaślepiona chorą miłością Iza uwierzy, że Radek tak się o nią troszczy. Dlatego zażąda od Marcina rozwodu przy synu Szymku (Staś Szczypiński). A będzie jeszcze gorzej! Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Radek w 1729 odcinku "M jak miłość" opęta Izę tak bardzo, że przez niego zupełnie straci kontakt z rzeczywistością, z tym jak bardzo krzywdzi Marcina i dzieci odejściem od rodziny. Jakby mało jej było, że zdradziła Marcina, że kochanek stał się dla niej ważniejszy niż Szymek i Maja (Laura Jankowska). Miała poświęcić się dzieciom, spędzić z nimi więcej czasu, żeby przygotować ich na ostateczne rozstanie z Marcinem, ale zamiast tego w 1729 odcinku "M jak miłość" zachowa się jak wyrodna, bezduszna matka, która myśli tylko o własnym szczęściu.

Kochanek Izy w 1729 odcinku "M jak miłość" nie będzie czekał aż Chodakowska jakoś upora się w problemami rodzinnymi. Dla niego Szymek i Maja nie będą mieli żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że zmanipulował słabą psychicznie Izę do tego stopnia, że uwierzyła w ich miłość, w to, że tylko Radek da jej prawdziwe szczęście. Żądanie rozwodu, które Iza usłyszała od Marcina będzie Radkowi bardzo na rękę. - Najwyższa pora podjąć decyzję. Najgorsza prawda jest lepsza niż takie zawieszenie... Takie odkładanie, przeciąganie nie jest dla nikogo dobre. Ani dla ciebie, ani dla dzieci. One i tak czują, widzą, co się dzieje - zacznie ją przekonywać kochanek.

Pod wpływem jego nacisków Iza w 1729 odcinku "M jak miłość" zapowie Marcinowi, że rozwód to jedyne wyjście. Odepchnie męża, który nawet będzie w stanie wybaczyć jej zdradę, przyjąć ją z powrotem ze względu na miłość, którą wciąż ją darzy i ich dzieci. - Zawalczmy o siebie, proszę... - Marcin znów poniży się przed zdradziecką Izą, błagając o drugą szansę. Jakby to on był winny tego, co się stało.

Zmanipulowana przez kochanka Iza w 1729 odcinku "M jak miłość" zacznie jednak domagać się szybkiego rozwodu. - Ja po prostu już nie wierzę w nasze małżeństwo! Ja już podjęłam decyzję. Przykro mi, ale chcę rozwodu. Nieświadoma tego, że wszystko słyszy Szymek, który mocno przeżyje rozstanie rodziców. Później będzie wmawiała przyjaciółce i szwagierce Anecie (Ilona Janyst), że myśli także o dzieciach, żeby nie ucierpiały na jej rozstaniu z Marcinem. Ale to będą tylko puste słowa zakłamanej Izy.

M jak miłość. Iza i Marcin w separacji podzielą się dziećmi! Chodakowski zabierze Szymka i Maję z dala matki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze