M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Jagoda straszliwie zwyzywa Olę! Polecą mocne słowa! Będzie miała na nią oko – ZDJĘCIA

W 1728 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrego starcia dwóch kobiet Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Jagoda (Katarzyna Kołczek) będzie miała już dość podstępnych gierek Oli (Justyna Karłowska), która zacznie wykorzystywać Kiemlicza do swoich celów. I polecą mocne słowa, aż Oli "w pięty pójdzie"! Od tego momentu w 1728 odcinku "M jak miłość" zacznie się otwarta wojna o Tadeusza. Ola będzie jeszcze sprytniejsza w walce podjazdowej, a Jagoda będzie jej "deptać po piętach". Która wygra?

"M jak miłość" odcinek 1729 - wtorek, 28.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrego starcia Oli z Jagodą. Ukochana Tadeusza dowie się, że Kiemlicz potajemnie pomaga niedoszłej narzeczonej i postanowi postawić ją do pionu. Pani wpadną na siebie wieczorem i od tego momentu już nic nie będzie takie samo! 

- Jesteś szczęściarą! Trafiłaś główną wygraną na loterii... - wysyczy Ola Jagodzie w 1728 odcinku "M jak miłość". - Ja za to całe życie mam pecha - zacznie się od razu wyżalać. 

- A może jesteś po prostu dupa wołowa? - wygranie Jagoda rywalce "prosto z mostu".  

- Słucham?!

- Jak to łatwo powiedzieć: "Ojej, mam pecha"! A może czas wziąć odpowiedzialność za swoje wybory, co? Masz dziecko, dziewczyno, ogarnij się, weź życie w swoje ręce! A nie marudzisz tylko, że cię pech ciągle prześladuje!

Twarz Oli w tym momencie 1728 odcinka "M jak miłość" zmieni się nie poznania. Złość i oburzenie szybko zamienią się w pełną wdzięczności buzię "grzecznej dziewczynki". Na własne oczy zobaczymy, jak ona uwodzi biednego Tadzia! 

- Tak.... Potrzebowałam to usłyszeć... Za bardzo polegam na pomocy innych, zamiast sama... - Ola zrobi się milutka dla Jagody. Ale ukochana Kiemloicza nie da się tak łatwo nabrać. 

- Zaraz, zaraz, ja nie mam za złe, że Tadzik ci pomaga. W pełni mu fam. Ale na ciebie będę miała oko! Jak to mówią, trzeba pilnować skarbu, żeby ktoś ci go nie podpieprzył... - zakończy temat Jagoda. 

Która dama wygra wojnę i na zawsze zdobędzie serce Tadeusza w "M jak miłość" ? Podstępna manipulantka Ola swoimi sztuczkami, czy otwarta i szczera Jagoda?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1729: Aneta przejrzy kłamstwa Izy. Skrzywdzi dzieci i jeszcze wmówi jej, że to nic takiego! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Oli zniszczy szczęście Jagody i Tadeusza! Będzie ostra walka o sadownika
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze