M jak miłość

Wielka wojna w M jak miłość! Ola z Jagodą stoczą walkę o Tadeusza. Która wygra? - WIDEO, ZDJĘCIA

Powrót Oli do "M jak miłość" w 1724 odcinku zrujnuje szczęście Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i Jagody (Katarzyna Kołeczek). Podła kobieta (Justyna Karłowska), która rzuciła Kiemlicza dla swojego męża wróci do Grabiny, jakby nic się nie stało! I stanie do walki o mężczyznę, któremu już raz złamała serce! Ale Jagoda nie odda ukochanego bez walki. Szykuje się wielka wojna w "M jak miłość" w Grabinie o Tadeusza! Która dziewczyna wygra? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu, jak obstawiacie! Zobaczcie tę wojnę w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Wielka wojna w Grabinie! Ola z Jagodą zawalczą o Tadeusza "na noże"!

Powrót Oli w 1724 odcinku "M jak miłość" zapoczątkuje wielką wojnę w Grabinie. Niedoszłą narzeczona Tadeusza wróci go sobie odebrać, tak jakby miał tam na nią do końca życia czekać. Ola będzie zawiedziona, że w jego życiu pojawiła się nowa piękność, ale co dla niej. Uzna, że Tadeusz jej się należy, a Jagoda to tylko drobny problem do pokonania. Tyle, że siostrzenica Modrego pokaże pazurki! I tak wokół Kiemlicza rozpęta się prawdziwe piekło!  

Ola wraca do Grabiny bardzo zagubiona, zraniona. Nie spodziewała się, że zrobi to kiedykolwiek... Puka do drzwi z nadzieją, że zastanie tego samego Tadeusza - opowiada uśmiechnięta Justyna Karłowska w "Kulisach M jak miłość". - W tak krótkim czasie Tadeusz ułożył sobie znowu życie! Jagoda, piękna kobieta u boku Tadeusza... Ola miała jednak nadzieję, że Tadeusz na nią czeka! - dodaje oburzona Karłowska.

- Jagoda i Ola charakterologicznie to kompletnie dwa przeciwieństwa! Ogień i woda... Łączy je to, że obie są kobietami, na pewno bardzo atrakcyjnymi, co niewątpliwie nie umyka uwadze Tadeusza... - wyjaśnia nieco onieśmielony Bartłomiej Nowosielski w "Kulisach M jak miłość". 

- Ola ma mieszane uczucia, co do Jagody, bo nie wie, jaka ona jest. Po prostu widzi piękną kobietę, która walczy o Tadeusza, która widzi zagrożenie... Jagoda jest zagrożeniem dla Oli i vice versa! - zdradza Karłowska w "Kulisach M jak miłość". 

Serialowa Jagoda jest wyraźnie poruszona w "Kulisach M jak miłość", kiedy opowiada o tym co się wydarzy w życiu jej bohaterki. Nic dziwnego, Ola zrobi z siebie ofiarę i znów "zbajeruje" Kiemlucza, a Jagoda będzie musiała zawalczyć z nią o mężczyznę, którego pokochała szczerą miłością.  

- Ola owija sobie Tadeusza wokół małego paluszka i Jagoda to bardzo dobrze widzi! Próbuje wkroczyć między Tadeusza, a Olę, co nie jest łatwe, ponieważ łączy ich naprawdę spora przeszłość... - mówi Kołeczek "Kulisach M jak miłość". - Jagoda bardzo boi się, że Ola stanie na drodze do szczęścia jej i Tadeusza. I zrobi wszystko, żeby Tadeusz nie wypuścić z rąk, ponieważ bardzo go kocha, bardzo jej na nim zależy i na pewno nie odpuści tego związku!

Co na to wszystko Tadeusz z "M jak miłość"? Kiemlicz znajdzie się od 1724 odcinka w klasycznej pułapce "między młotem a kowadłem".   

- Tadeusz z jednej strony widzi ducha przeszłości, jest to szok - zdradza Bartłomiej Nowosielski w "Kulisach M jak miłość". - Z drugiej strony to jego gołębie i dobre serce nie pozwalają mu, żeby ten ból, smutek, rana, która została kiedyś tak mocno rozgrzana, dominowały w jego życiu...

Trudno przewidzieć, która z pięknych pań w "M jak miłość" okaże się skuteczna w walce o Tadeusza. Czy Jagoda, która dba o ukochanego, jak najcenniejszy skarb? Czy jednak Ola, która potrafi nim manipulować? Dajcie znać, co myślicie w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1724: Porażający dramat Jagody! Po odnalezieniu Staszka spadnie na nią cios z najmniej spodziewanej strony - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Oli zniszczy szczęście Jagody i Tadeusza! Będzie ostra walka o sadownika
Sonda
Kto wygra wojnę o Tadeusza w "M jak miłość"?
Najnowsze