M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Iza zemdleje przy Radku! Będzie w ciąży? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-15 10:52

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński), ale zanim prześpi się z kochankiem nagle źle się poczuje. Ze zbolałą miną, łzami w oczach Iza zemdleje w ramionach Radka, który natychmiast otoczy Chodakowską opieką. Czy Iza będzie w ciąży? A może noc z Radkiem doprowadzi do tego, że dopiero zajdzie w ciążę i będzie się spodziewała dziecka kochanka? Poznaj szczegóły wydarzeń, które w 1725 odcinku "M jak miłość" popchną Izę do zdrady i koniecznie zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Izy w 1725 odcinku "M jak miłość" to jeszcze nic w porównaniu z tym jak w obecności Radka będzie się zachowywała nieszczęśliwa, udręczona żona Marcina. Ponieważ Iza nie zapanuje nad uczuciami do Radka, podejmie decyzję o separacji z Marcinem, podziale opieki nad dziećmi. Nie pozostawi przy tym mężowi żadnego innego wyboru, nie da mu możliwości najmniejszego sprzeciwu. Zranionemu Marcinowi pozostanie już tylko pogodzić się z rozstaniem z Izą, której nie będzie prosił, żeby go kochała, bo przecież nawet żony nie może zmusić do miłości.

Dość szybko Iza w 1725 odcinku "M jak miłość" wymknie się od Marcina i dzieci i poleci do Radka, który omotał ją do tego stopnia, że się w nim zakochała. Ze zbolałą miną będzie tłumaczyła się przed Radkiem, że nawet nie oczekuje, że zaprosi ją do swojego mieszkania. Ale przecież na to będzie liczyła! Po to do niego przyjedzie, żeby spędzić czas z nowym ukochanym i zaznać szczęścia, dla którego poświęciła własną rodzinę.

- Iza co ty wyprawiasz? Dlaczego nie wejdziesz na górę, żeby się ogrzać? - zapyta Radek widząc ją drżącą z zimna, zapłakaną i totalnie rozbitą psychicznie. - Ja przyszłam tylko na chwilę... Chciałam porozmawiać o twoim... Znaczy o tym przedruku? - Iza wyjaśni, że odwiedziła go tylko z powodu pracy. Jednak to totalna bzdura!

Troskliwy Radek w 1725 odcinku "M jak miłość" natychmiast zajmie się żoną Marcina, która z każdą upływającą chwilą będzie ledwo stała na nogach. Aż wreszcie zemdleje w jego ramionach. Czy to będzie objaw ciąży? -  Jesteś strasznie blada. Co się dzieje? Iza, co się dzieje? Dobra, dzwonię po karetkę!

- Nie, nie wygłupiaj się. To jest ze stresu. Mam za dużo nerwów. Od wczoraj nic nie jadłam, bo jak coś wezmę do ust to ciśnie mnie żołądek i jest mi niedobrze... - Iza w 1725 odcinku "M jak miłość" będzie pewna, że za omdleniem i złym samopoczuciem kryje się to, co ostatnio przeżyła. Przecież niemożliwe, by była w ciąży z Marcinem, z którym nie sypia od tygodni.

Nie będzie miała nawet siły iść kiedy w 1725 odcinku "M jak miłość" Radek zabierze ją do swojego mieszkania, żeby się ogrzała i by wreszcie coś zjadła. Opieka, czułość Radka popchnie Izę do zdrady... Na własne życzenie Iza straci rodzinę, męża i dzieci i jeszcze wpadnie w histerię przy kochanku.

O tym, czy Iza zajdzie w ciążę z Radkiem po pierwszej nocy w 1725 odcinku "M jak miłość" przekonamy się już wkrótce.

M jak miłość odcinek 1725 ZWIASTUN. Iza zdradzi Marcina! Jakub popędzi siostrę Kasi
M jak miłość. Iza i Marcin w separacji podzielą się dziećmi! Chodakowski zabierze Szymka i Maję z dala matki
Najnowsze